Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pēc ilga laika Gulbenes skeitparkā atkal notiek sacensības

Foto: Inita Savicka.

Tieši šogad Gulbenē parādījās liela aktivitāte iekštelpu skeitparkā, un tā apmeklētāji lielākoties ir bērni vecumā no 7 līdz 13 gadiem ar skrejriteņiem, līdz ar to jauniešu centrs “Bāze” jau kādu laiku aizdomājās, ka vajadzētu sarīkot kādu pasākumu, bet trūka atbilstošu zināšanu ekstrēmo sporta veidu jomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu centra “Bāze” vadītāja Valērija Stībele-Olekša stāsta, ka Ermīns Neilands bija viens no tiem jauniešiem, kas savā laikā tur pavadīja daudz stundu un pat iesaistījās vietējo iniciatīvu konkursā, lai uzlabotu skeitparka konstrukcijas.

“Ermīns piekrita veltīt savu laiku un vienu reizi nedēļā satikties ar bērniem un trenēt. Sacensības ieplānojām novembrī. Tad komandai pievienojās Reinis Felders, kas arī kādreiz bija ekstrēmo sporta veidu piekritējs un šobrīd darbojas Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolā,” stāsta V.Stībele-Olekša.

R.Felders atzīst, ka šī bija lieliska pieredze, kas noderēs turpmāk. “Viennozīmīgi mēs plānojam turpināt šo tradīciju un arī nākamgad rīkot šādas sacensības, piesaistot vairāk dalībnieku un pievienojot vēl kādu ekstrēmo sporta veidu,” saka R.Felders.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās, kas notika 19.novembrī, piedalījās 10 dalībnieki, kuri tika sadalīti divās grupās: līdz 11 gadiem un vecāki par 11 gadiem. Jaunākais sacensību dalībnieks bija 8 gadus vecs.

Godalgotās vietas jaunākajā grupā: 1.vietā – Raens Vasiļjevs, 2.vietā – Armands Zondaks, 3.vietā – Marsels Neilands.

Godalgotās vietas vecākajā grupā: 1.vietā – Armīns Dukuls, 2.vietā – Emīls Skopāns, 3.vietā – Gatis Martinovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Manuprāt, viss izdevās lieliski. Nedaudz žēl, ka pieteikušies bija vairāk dalībnieku, bet sacensību dienā viņi vai nu nobijās, vai vienkārši neieradās. Taču prieks, ka ieradās dalībnieki arī no citām pilsētām – Balviem un Rīgas,” stāsta R.Felders.

Sacensības organizēja jauniešu centrs “Bāze” un draugu apvienība “Emmedia”.

Ikdienā skeitparks ir atvērts trīs dienas nedēļā četras līdz sešas stundas un par to rūpējas jauniešu centrs “Bāze”.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.