Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Plānots Gulbenes novada skolēnus atkal vest uz baseinu

Foto: “Pexels.com”.

Ja situācija ar Covid-19 neliks šķēršļus, tad plānots, ka jau šī mācību gada pavasarī 1. līdz 5.klašu skolēnus atkal varētu vest uz baseinu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd Gulbenes novada pašvaldība līdz 23.februārim ir izsludinājusi tirgus izpēti par peldēšanas nodarbības fizisko aktivitāšu veicināšanai bērniem no 1. līdz 5. klasei.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika “Dzirkstelei” saka, ka pagaidām notiek tirgus izpēte, pēc kuras būs zināms, vai tas būs Balvu peldbaseins vai kāds cits. “Lēnām un pakāpeniski par to sāk domāt. Skatīsimies, kā viss risināsies. Varbūt vēl saistībā ar Covid-19 var arī nekas nesanākt,” skaidro G.Švika.

Bērnu peldēšana notiks projektā “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Gulbenes novadā”, kas nosedz visas izmaksas – pašvaldībai nav jāmaksā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova “Dzirkstelei saka, ka ar martu plānots atsākt peldēšanas nodarbības visa novada skolēniem vecuma posmā no 1. līdz 5.klasei. “Bērni uz baseinu dodas pēc iepriekš izveidota grafika. Paredzam, ka katrs novada bērns vecuma posmā no 1. līdz 5.klasei reizi mēnesī varēs piedalīties peldēšanas nodarbībās,” saka D.Kablukova.

Plānots, ka peldēšanas nodarbības norisināsies katru mēnesi pirmdienās no pulksten 9.00 līdz 16.00 un otrdienās no pulksten 9.00 līdz 13.00. Vienas nodarbības ilgums ir 60 minūtes.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (13)

 1. Žēl, ka tie,kas tagad iet 6.klase dēļ Covida vienu gadu ir izlaiduši. Varēja jau viņiem arī sniegt tādu iespēju, jo gads tika izlaists.

  6
  4
 2. Nu te vēl jāpadomā,vai laist pirmklasnieku uz baseinu.Katram klāt nepiestāvēs.

  9
  6
 3. Kā bomzīšiem, nav ne sava ezera, nav ne sava baseina, nav nevienas aktīvās atpūtas vietas , bet ir sporta manēžas skices , kurā varēs trenēties zaļā tirdziņa vieglatlētikas entuziasti. Bet ir super autogolfa ceļš Gulbene- Smiltene, šķiet ar mērķi lai vietējie nebrauktu tērēt naudu uz citiem novadiem un valstīm. 30 gados visu savēmumu ievēlētie auni un aitas ir tikai savā starpā kompleksaini plēsušies, shēmojuši un turpina to darīt.

  12
  3
 4. Būtu lieliski, ja no baseina puses būtu nodrošināts apmācību instruktors. Skolotāji var būt tikai bērnu pieskatītāji un instruktora palīgi.
  Balvu baseinā 1.klasniekam nav ko darīt. Paši baseina darbinieki saka, ka baseins piemērots bērniem no 10 gadu vecuma.

  4
  2
 5. Labāk būtu nodrošinājuši ar grāmatām bērnus,nevis baseinu.Tāda nauda izgāzta vadājot šurpu turpu.Trīs stundas ir izniekotas.Tik labas zināšanas visiem.

  1
  3
 6. Dažiem tas vīruss tā galvā iesēdies, ka nekādīgi nevar tikt vaļā.

 7. Grāmatu tiešām bērniem nav, nezinu, ko skola domā un cik ilgi tas tā turpināsies, normāli tas nav. Bet nepiekrītu, ka baseins ir lieka naudas izšķiešana, jo fiziskā veselība ir tik pat svarīga, cik zināšanu apguve mācību stundās.

  1
  3
 8. Pieaugušajiem vispār nekur nekādu aktivitāšu, riktīga dobele. Pēc kovida vispār liels pagrimums.

  1
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.