Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sakopts un atjaunots futbola laukums Rankas pagasta Gaujasrēveļos

Septembrī atjaunotajā laukumā notika tradicionālais minifutbola turnīrs “Buma kauss 2023”. Foto: Lelde Ješkina.

Vietējo jauniešu iniciatīva ir realizēta – ir sakopts un atjaunots Gaujasrēveļu futbola laukums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” jaunatnes lietu speciāliste Rankā Amanda Krišjāne “Dzirkstelei” stāsta, ka katru gadu notiek Rankas jauniešu iniciatīvu centra “B.u.M.s.” minikauss futbolā, ko organizē vietējā futbola komanda “Rēveļi”, kas apvieno jauniešus.

“Mans brālis Dāvis izveidoja šo komandu un tur to kopā ar domu, lai puiši lietderīgi pavada brīvo laiku, spēlējot futbolu. Komanda vēl joprojām pastāv, un tā katru gadu organizē futbola turnīru ar jauniešu centra palīdzību. Savukārt futbola laukumam bija nepieciešami atsvaidzināšanas darbi,” stāsta Amanda.

Notika talkas, kurās tika paveikti nepieciešamie darbi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Futbola laukums Gaujasrēveļos ir bijis visu laiku, bet tagad nokrāsojām futbola vārtu rāmjus, Sporta pārvalde nopirka tīklus, tos uzlikām, pašu laukumu sakopām, atjaunojām nojumi, ugunskura vietu, arī paravēt vajadzēja. Darbos iesaistījās jaunieši, pieaugušie, arī bērni. Un septembrī jau notika tradicionālais minifutbola turnīrs “Buma kauss 2023”. Tehniski to organizē jauniešu centrs, bet ļoti iesaistījās un pie organizēšanās palīdzēja pati futbola komanda “Rēveļi”. Uz futbola turnīru ieradās komandas no Druvienas, Smiltenes, Rankas, protams, pati komanda “Rēveļi”, kā arī mazo futbolistu komanda no Rēveļiem. Turnīrs tiek organizēts ar domu sportiski un lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Šis futbola turnīrs vienmēr ir bijis pašu jauniešu iniciatīva. Sākotnēji tas tika organizēts kā sadraudzības futbols, kur tika aicināts pievienoties ikviens, kas vēlas. Tas arī turpinās kā amatieru sports, ja vien var savākt komandu, tad var arī piedalīties,” stāsta Amanda.

Brīvajā laikā ikviens var izmantot futbola laukumu. “Uz ziemu gan vārtiem tīkli tiks ņemti nost un nolikti glabāties siltumā un sausumā, bet vārtu rāmji jau paliek, un teritorija ir brīvi izmantojama ikvienam,” saka Amanda.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.