Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Skatītāji un līdzjutēji iepazīstas ar abām Gulbenes “Buku” komandām

Komandā “Gulbenes Buki/BJSS” sevi pierāda jaunais spēlētājs Kristers Elksnītis (2.numurs). Foto: Gatis Bogdanovs.

Pagājušās nedēļas nogalē Gulbenes sporta centra zāles tribīnes bija skatītāju un līdzjutēju pilnas, lai baudītu lielisku pasākumu un iepazītos ar abām komandām, kuras pārstāvēs “Buku” vārdu!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka klubs šogad ir pieteicis startiem divas komandas: “Gulbenes Buki/BJSS” un “Buki juniori/BJSS”. “Gulbenes Buki/BJSS” startēs “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas čempionātā, kā arī Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņā. Savukārt “Buki juniori/BJSS” spēlēs Reģionālajā basketbola līgā.

“Spēlēsim tāpat kā parasti – Nacionālajā līgā, pēc spēka otrajā, un Reģionālajā līgā, kurā spēlēs “Buki juniori”, pēc spēka trešajā. “Buku junioru” komandā spēlēs mūsu pašu Gulbenes talantīgie puiši, kas dzimuši 2005., 2006., 2007., 2008.gadā, un oficiāli tas būs kā fārmklubs lielajai komandai,” sarunā ar “Dzirksteli” teica “Gulbenes Buku” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis.

Foto: Gatis Bogdanovs

“Buku junioru/BJSS” galvenais treneris Pāvels Veselovs “Dzirkstelei” stāsta, ka jauniešu komanda tika veidota ar domu, ka spēlēs Reģionālajā līgā, lai gūtu pieredzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Reģionālās līgas doma jau tāda ir – ja skolā ir talantīgi puiši, bet vēl nav gatavi tādai jaudai kā LBL2, tad lai gūst un krāj pieredzi Reģionālajā līgā. Līdz ar to katram ir iespēja tikt “Bukos”, bet pašiem tad gan ir jāpierāda sava meistarība un vēlēšanās, gribasspēks un atdeve laukumā, lai “Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns redz, ko var paņemt. Vērojot šo draudzības spēli, nevar tā viennozīmīgi vērtēt, jo tā bija pirmā spēle. Tā bija draudzības spēle un vairāk priekam, bet tāpat varēja redzēt, ka pirmās piecas minūtes bija uztraukums, jo tas nav tik vienkārši un tas tāpat uzliek kaut kādu atbildību. Un “Buki juniori” ir jauns veidojums. Manuprāt, spēles otrais puslaiks jau bija labāks. Komandai “Buki juniori/BJSS” Reģionālās līgas spēles sāksies oktobra sākumā. Savukārt, kas attiecas uz mājas spēlēm, tad tās galvenokārt notiks trešdienu vakaros. Skatītāji un līdzjutēji aicināti nākt un atbalstīt!” saka P.Veselovs.

Foto: Gatis Bogdanovs

“Gulbenes Buku/BJSS” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” skaidro, ka tiem junioriem, kas sevi labi parādīs, labi trenēsies, mēģinās kādas minūtes atrast arī pie “Bukiem”. Sestdien, vērojot, kā spēlē juniori, viņš teica: “Turējās pretī. Jaunība, enerģija. Gadījās arī kādas kļūdiņas, bet tas jau tīri uz pieredzes rēķina, un pieredzi var iegūt tikai laukumā un spēlējot. Man kopumā patika! Viņi arī ir trenējušies visu vasaru, bija nometnes. Var redzēt, ka fiziskā forma ir laba. Tagad vienkārši jāsaspēlējas, un šī spēle bija tieši laikā. Lēnā garā ieejam spēļu režīmā. Tagad no stadiona vairāk pārejam uz basketbola zāli,” stāsta R.Gabrāns.

Gintam Prokofjevam nāca līdzi just tēvs, un pēc spēlēm abiem bija, par ko aprunāties. Foto: Gatis Bogdanovs

Komandā “Gulbenes Buki/BJSS” nāk klāt jaunie Gulbenes talantīgie puiši Sandijs Zujevs, Kristers Ķikusts un Ralfs Aleksandrovs. Būs arī tie spēlētāji, kas iepriekš – Rolands Šulcs, Pēteris Romanovs, Gints Prokofjevs, Jānis Gaujenietis. No vecajiem spēlētājiem laukumā būs Sandis Bēts, Jānis Engers, Ingars Aizpurs, Kaspars Korulis, Jānis Dilevka, kā arī Artūrs Strēlnieks. Komandai pievienojies arī Rihards Bērziņš, kurš pagājušajā sezonā spēlēja “Turībā”, kā arī Kristers Elksnītis, kurš pārnāca no “Valmiera VIA/Glass”, un Rihards Teirumnieks, kurš pagājušajā gadā spēlēja U-20 Latvijas izlasē un četras sezonas pavadījis, spēlējot Itālijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

R.Gabrāns skaidro, ka K.Korulis pārsvarā būs pie “Buku junioru” komandas. “Lai jauniešiem būtu tā pieredze blakus, tāpēc viņš pārsvarā būs pie Reģionālās līgas komandas, un viņš ir arī “Buku junioru” komandas kapteinis. Dzīvo un strādā viņš Gulbenē. Vienmēr ir treniņos un trenējas cītīgi. Atbildīgs. Un es domāju, ka viņš būs labs paraugs jauniešiem. “Buku junioru” komandā ir arī divi ukraiņu puiši. Viņi te jau ir trešo gadu. Jaunatnes līgā viņi vairs nedrīkst spēlēt, un, lai viņiem būtu iespēja arī spēlēt, ne tikai trenēties, tad viņi ir “Buku junioru” komandā,” stāsta R.Gabrāns.

Buku junioru/BJSS” sastāvs

Ralfs Aleksandrovs

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jānis Gaujenietis

Kristers Ķikusts

Matīss Lācis

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gints Prokofjevs

Adrians Puķe

Pēteris Romanovs

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rolands Šulcs

Rets Veinbergs

Niklāvs Veselovs

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sandijs Zujevs

Kārlis Zvirgzdiņš

Vladislavs Sukharenko

Oleksandrs Pankovs

Kaspars Korulis

Elvijs Kapteinis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Super ideja, lai tā ar īstenojas! Lai izdodas jauniešiem gūt pieredzi apbružājoties lielajā līgā! Basketbolam būt!

  2. Lai veicas Bukiem un jaunajiem buciniem šajā gadā! Basketbols Gulbenē iet uz augšu, būs jāiet skatīties uz abām komandām. Veiksmigi!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.