Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Šķienerietis kļūst par Baltijas valstu čempionu loka šaušanā

“Man nav būtiski, kur notiek loka šaušanas sacensības – telpās vai ārā, visas sacensības ir interesantas,” saka loka šāvējs Ernests Gurevičs. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Baltijas valstu čempiona titulu loka šaušanā ir izcīnījis šķienerietis Ernests Gurevičs. 4. un 5.martā Siguldā E.Gurevičs piedalījās Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionātā, kas notika telpās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš “Dzirkstelei” stāsta, ka kopumā sacensībās piedalījās 42 loka šāvēji, un tas ir samērā maz. “Manā konkurencē arī bija maz – mazāk nekā desmit. Nebija ieradušies daži igauņi. Mans mērķis bija cīnīties. Žēl, ka nebija ieradušies igauņu spēcīgi sportisti, tad mums cīņa būtu izvērtusies ļoti spraiga. Tagad bija nedaudz vienkāršāk, līdz ar to man nav simtprocentīga gandarījuma par paveikto,” atzīst E.Gurevičs.

Savukārt februāra sākumā viņš piedalījās Latvijas Apvidus loka šāvēju čempionātā telpās. Starp Latvijas loka šāvējiem viņam izdevās izcīnīt uzvaru un iegūt Latvijas čempiona titulu. Šogad E.Gurevičam ir izdevies labot arī divus Latvijas rekordus savā klasē dažādās disciplīnās.

Viņš stāsta, ka tagad sacensības iekštelpās ir beigušās un sāksies āra sezona. Sāksies Latvijas kausa posmi, kas norisināsies visas vasaras garumā dažādās Latvijas vietās, arī Gulbenes novadā, visticamāk, Velēnas pusē paša E.Gureviča organizācijā.

“Pie mums Gulbenes novadā loka šāvēju ir ļoti maz. Jauniešus tas neinteresē, bet nāks vasara un tad varbūt izrādīs interesi. Gulbenes novadā arī treniņi loka šaušanā manā vadībā nenotiek. Katrs to dara pats par sevi. Bet šī sezona būs pilna, garlaicīgi nav. Vajag tikai gribēšanu un varēšanu,” uzsver E.Gurevičs, kuram ir vēlme šogad piedalīties arī pasaules līmeņa sacensībās loka šaušanā Somijā. Pērn pasaules līmeņa sacensībās Igaunijā, kurās piedalījās gandrīz 600 dalībnieki, savā konkurencē viņš ieguva septīto vietu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.