Stāmerienā sacenšas tumsas orientēšanās sacensībās

Stāmerienas pagastā 22.septembrī notika rudens tumsas orientēšanās sacensības. Gulbenes novada Sporta pārvalde informē, ka Stāmerienas apkārtni tumsā atpazīt centās un uz kontrolpunktos izvietotajiem jautājumiem atbildes sniedza 18 komandas.

7 komandas sacentās mazajā aplī, kur distances garums bija līdz 4 kilometriem. Pirmo vietu izcīnīja komanda “Radi skrien kopā”, kurā startēja Alvis Putnis, Kārlis Putnis, Kate Putne un Rihards Račko. Otrajā vietā ierindojās komanda “Radi iet kopā”, kurā bija Sandis Bambulis, Aiga Putne, Aiva Rēdere un Ilze Putne. Trešo vietu izcīnīja komanda “Kaķi”, kurā startēja Inga Vaičule, Linda Bērziņa, Anrijs Krieviņš un Kate Dominika Krieviņa.

Lielajā aplī, kur distances garums bija līdz 7 kilometriem, startēja 11 komandas. Pirmo vietu izcīnīja komanda “Ances”, kurā bija Sandra Volodina, Inga Anča un Dace Anča. Otrajā vietā ierindojās komanda “Purva zirgi”, kurā bija Elīna Brantkalne, Māra Oša, Kārlis Ošs un Diāna Kurepina. Trešajā vietā ierindojās komanda “Prosta krūmos” – Elija Tiltiņa, Dāvis Poļaks un Gustavs Poļaks.