Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās Gulbenes novada atklātais telpu futbola čempionāts

Foto: no Gulbenes novada Sporta pārvaldes arhīva.

Stāķu sporta zālē 11.februārī norisinājās Gulbenes novada atklātā telpu futbola čempionāta otrais sabraukums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā reizē tikās 7 komandas, no kurām 3 komandas izspēlēja savas pirmās spēles un pārējās 4 komandas savas pēdējās spēles, kuras gaidīs pēdējā sabraukuma rezultātus. Par to “Dzirksteli” informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes sporta pasākumu organizators Jānis Stībelis.

Viņš stāsta, ka pēc šī sabraukuma tabulās situācija ir kļuvusi interesanta, katrai komandai ir iespējas tikt tālāk, viss atkarīgs no pašiem.

Otrā sabraukuma pirmā spēle bija starp “BFA Stradi” un “Līgo”. Pirmā vārtus guva komanda “Līgo”, bet vadība bija neilga, jo “BFA Stradi” atguva vienus vārtus. Otrajā puslaikā “BFA Stradu” komanda pārņēma iniciatīvu un iesita vēl trīs vārtus. “Līgo” nepadevās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Bija situācijas, kad “Stradu” vārtsargs vārtus glāba no zaudējuma, lai gan tiešām bija jābūt vārtiem. Dienas otrajā spēlē tikās “FK Marienburga” pret “Līgo”. “Līgo” bija jau iespēlējusies un pēc atpūtas sākumā bija apņēmīgāka, un gāja uz vārtiem, kas arī rezultējās. “Līgo” tāpat kā iepriekšējā spēlē pirmā guva vārtus. Spēles gaitā varēja redzēt nogurumu pēc pirmās spēles, un “Līgo” komanda “nosēdās” aizsardzībā. “FK Marienburga” pārņēma pilnībā bumbas un spēles kontroli un tādā veidā iesita 9 bezatbildes vārtus. Spēles beigu rezultāts “FK Marienburga” labā – 9:1, “Līgo” cieta otro zaudējumum,” stāsta J.Stībelis.

Nākamajā spēlē tikās “Druvienas” un “Alūksnes” sporta skolas komandas. Alūksnes jaunie futbolisti sākumā spēlēja piesardzīgi, daudzreiz veidojot bīstamus uzbrukumus, bet tie neuzlaboja rezultātu. “Druviena” spēlēja pacietīgi un vairāk rāvās uz vārtiem. Pirmos vārtus pirmā puslaika vidū atklāja “Druviena”, taču alūksnieši negrasījās padoties. Vairākas reizes jaunie alūksnieši iekrita aizsardzībā, un tādā veidā “Druviena” iesita vēl divus vārtus, svinot savu trešo uzvaru grupā un nostiprinoties 2.vietā.

Ceturtā dienas spēle bija starp “FK Marienburga” un “BFA Stradi”. Spēles sākums nelika domāt, ka “FK Marienburga” būs tik liela dominance. “BFA Stradi” mēģināja uzbrukt, bet apstājās centrā, savukārt “FK Marienburga” sanāca viss. Beigu rezultāts graujošs – 10:0 “FK Marienburga” komandas labā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamā spēle bija starp “Līgo” un “Gulbenes BJSS”. Gulbeniešiem tā bija dienas pirmā spēle. Gulbenieši pirmie guva vārtus. “Līgo” centās izspēlēt līdz brīviem sitieniem, kas arī vairākas reizes sanāca, bet gulbeniešu vārtos labu spēli demonstrēja vārtsargs, kurš nosargāja savus vārtus, gala rezultātā svinot drošu uzvaru ar 4:0.

Dienas pirmspēdējā spēlē tikās “Alūksnes sporta skola” pret “Jaungulbeni”, kurai tā bija vienīgā spēle dienā. “Jaungulbenieši jau no paša sākuma mēģināja ātri izspēlēt un iesist vārtus, kas arī sanāca. Alūksnes jaunieši spurojās pretī, bet nesekmīgi, jo vairākas reizes iekrita aizsardzībā un ielaida vēl vārtus. Tomēr alūksnieši bija vienīgā komanda, kas pašlaik iesita vārtus “Jaungulbenei”, jo līdz šim jaungulbeniešu vārtsargs savu “cietoksni” bija nosargājis neskartu. “Alūksnei” tie bija vienīgie vārti, rezultātā “Jaungulbene” svinēja savu ceturto uzvaru ar 11:1. Tā “Jaungulbene” nostiprinājās savā grupā 1.vietā un automātiski tika pusfinālā, gaidot 4.martā savus pretiniekus,” stāsta J.Stībelis.

Dienas pēdējā spēlē tikās “Gulbenes BJSS” pret “FK Marienburga”. “Abas komandas jau no spēles sākuma spēlēja gudri, katra pēc iespējas mēģinot vairāk pieturēt bumbu. Abas komandas uzbruka, un bija skatāma spēle. Vairākas izspēles, un kādā vietā pietrūka veiksmes, lai bumba ieripotu vārtos. Spēles gaitā komandas jau saprata, kā kurš spēlē, un sākās bīstami uzbrukumi. Pirmā vārtus guva “Gulbenes BJSS” komanda. Zaudējot vārtus, “FK Marienburga” sāka spēlēt asāk. Uz to visu gulbenieši pavilkās, un sākās asumi. Uz spēles beigām “FK Marienburga” vairāk kontrolēja bumbu un uzbruka, sitot vairākas reizes pa vārtiem. Lieliski vārtus sargāja Dzintars Peksts. Tomēr pēdējā minūtē gulbenieši bija piespiedušies pie saviem vārtiem un ielaida bumbu. Pretinieku komandas spēlētājam bija tik lielas emocijas, ka izspruka vairāki vārdi gulbeniešu virzienā, par ko saņēma brīdinājumu. Spēle noslēdzās ar kaujiniecisku 1:1, tā grupā uztaisot intrigu līdz pēdējām spēlēm,” saka J.Stībelis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamais sabraukums notiks 4.martā Gulbenes sporta centrā. Dienas otrajā daļā sāksies pusfināli un fināli.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.