Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Uz Ušura ezera zemledus makšķerēšanā sacenšas 42 dalībnieki

Foto: Pāvels Veselovs.

13.martā uz Ušura ezera notika zemledus makšķerēšanas sacensības “Ušurs 2022”, kur bija ieradies ļoti kupls dalībnieku skaits – 42 makšķernieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“16 makšķernieki bija no Gulbenes novada, pārējie bija ciemiņi gan no tuvākiem Latvijas novadiem, gan no tālās Kurzemes un Zemgales: Priekules, Tērvetes, Siguldas, Preiļiem, Lubānas, Aglonas, Balviem, Alūksnes, Madonas, Ērgļiem un Ļaudonas,” stāsta Jaungulbenes pagasta pārvaldes sporta darba organizators Pāvels Veselovs.

Vīriešu konkurencē spēkiem mērojās 36 zemledus makšķernieki. Pirmo vietu izcīnīja Juris Āboliņš no Tērvetes. Viņa loms svēra 1,82 kilogramus. Otrajā vietā – Aldis Trimalnieks (Aglona) ar lomu 1,64 kilogrami. Trešajā vietā – Aldis Voits (Balvi) ar 1,62 kilogramiem zivju.

Sieviešu konkurencē sacentās piecas dāmas. Pirmajā vietā ierindojās Ilze Barūkle no Ļaudonas ar lomu 0,46 kilogrami. Otrajā vietā – Liene Strušele (Ērgļi) ar lomu 0,4 kilogrami. Trešajā vietā vieta – Kristīne Vīmere (Tērvete) ar 0,32 kilogramiem zivju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu konkurencē pirmajā vietā ierindojās gulbenietis Jorens Dukurs ar lomu 0,36 kilogrami, viņam arī bija lielākā zivs.

Gulbenes novada veiksmīgākie dalībnieki bija Andris Krūms (Jaungulbene) ar lomu 0,8 kilogramiem, izcīnot piekto vietu, un Einārs Kuprovskis (Daukstes), kurš ar 0,58 kilogramiem zivju ierindojās desmitajā vietā kopvērtējumā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.