Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Veselības sporta nedēļa Gulbenes novadā

Foto: no privātā arhīva.

No 17. līdz 23.oktobrim Latvijā noritēja Veselības sporta nedēļa, kad arī Gulbenes novada Sporta pārvalde ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam sniedza iespēju līdzdarboties dažādās sportiskās aktivitātēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pirmdienas vakarā Galgauskas sporta zālē bija iespēja atcerēties skolas gadus un ļauties “Tautas bumbas” valdzinājumam. Otrdienas pievakare pagāja volejbola zīmē Jaungulbenes sporta zālē. Trešdien Litenes sporta zālē tika azartiski aizvadīts florbola vakars. Savukārt piektdien Druvienas sporta zālē risinājās aizraujošas cīņas futbolā. Lielākā dalībnieku atsaucība bija svētdien, kad tika organizēts “Veselības pārgājiens” Kalnienas pusē. Aptuveni 16 kilometrus garo distanci veica gandrīz 40 aktīvisti.

“Paldies visiem par azartisko iesaistīšanos un pozitīvajiem mirkļiem! Īpašs paldies tiem, kas atbalstīja Ukrainas iedzīvotājus un ziedoja ziemas apstākļiem nepieciešamās lietas!” saka Gulbenes novada Sporta pārvadles vadītāja vietniece nozares jautājumos Dace Anča.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

 1. Izņemot pārgājienu pa bānīša taku, pārējās foto vienas un tās pašas sejas – sporta pārvaldes algotie darbinieki un viņu draugi.
  Kārtējā izrādīšanās! Bet, kam gan tas interesē, jo batonu spraušana ir nemirstīga!

  8
  1
 2. Labi, ka vieni un tie paši. Kādam taču piemērs jārāda. Un, ja viņi to dara, tad nevajag nosodīt, bet, sekojot šim piemēram, pašiem arī sākt kustēties. Un negaidīt, ka kāds raus aiz rokas, lai beidzot sākam fiziski būt aktīvāki.

  2
  2
 3. Fantastika! Minētās pārvaldes darbinieki tikai paši skraida pa sporta zālēm! Kur ir pārējie iesaistītie, piesaistītie un privātie amatieri? Protams, par tādu algu var mazliet paspēlēt bumbu, mazliet padejot un mazliet paskraidīt. Tā radot iespaidu par aktīvu darbību un turpināt karināt makaronus uz ausīm. Domē visi apmierināti un sajūsmā applaudē!

 4. Ok, kadros redzam, ka visās sporta zālēs organizētos sporta pasākumus apmeklēja sporta centra darbinieki-vairums,lai veidotos cilvēku masa. Bet ir jāizdara secinājumi – vai nu pagasta sporta organizatori nav spējīgi piesaistīt cilvēkus, vai arī nav nepieciešamas šādas izdarības. Secinājumi ir jāizdara. Jo kadros redzētais ir katastrofa novada sporta dzīves faktam. Tātad ja pavasarī uztaisītu pagastu spartakiādi vieglatlētikā – arī nebūtu dalībnieku? Likvidējam pagastu sporta organizatorus-nav savu pienākumu līmenī!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.