Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Tirzas ceļš caur Galgausku joprojām bedrēs

Apmēram pusgada laikā jaunais asfalts starp Galgausku un Tirzu ir sabrucis, un autovadītāji prāto, kurš ceļš bija labāks – vecais zemes ceļš vai noasfaltētais, bet ar bedrēm. Foto: Gatis Bogdanovs.

Pērn remontētais Galgauskas Tirzas ceļš joprojām ir sliktā stāvoklī. Tirzas pagasta pārvaldes vadītājs Česlovs Barkovskis apliecina, ka arī pagasta pārvalde, protams, saņem iedzīvotāju sūdzības par izjukušo ceļu. Pēc viņa rīcībā esošās informācijas tomēr “kustība šajā lietā notiek”. Arī pašvaldība pieslēdzas. “Pagaidām bedres nav lāpītas. “Latvijas Valsts ceļi” pašreiz ir piestādījuši pretenzijas, un, cik man informācija, tad notiek stīvēšanās starp ceļu būvnieku un materiālu piegādātāju,” stāsta pagasta pārvaldes vadītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” sazinājās ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Andi Caunīti, kurš skaidro, ka pašvaldība no savas puses uzstājīgi prasa VSIA “Latvijas Valsts ceļi”, lai maksimāli īsākā laikā ceļš Galgauska – Tirza tiktu savests kārtībā.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka SIA “8 CBR” pērn veica divkārtu virsmas apstrādi uz autoceļa Ozoli-Liezēre-Tirza-Stāķi posmā no Galgauskas līdz Tirzai. VSIA “Latvijas Valsts ceļi” “Dzirksteli” informē, ka saskaņā ar līgumu ir noteiktas papildu garantijas saistības, jo pārbaudē konstatēts, ka būvdarbu posmā pielietotā bitumena emulsija ir prasībām neatbilstoša.

“Latvijas Valsts ceļi” informē, ka līdz 15.maijam būvniekam bija jāiesniedz defektu labošanas programma, apņemoties tos veikt līdz vasaras beigām. “Latvijas Valsts ceļu” speciālisti vērtēs būvnieka priekšlikumus, laikrakstam skaidro “Latvijas Valsts ceļu” Komunikācijas nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka kopumā autoceļa Ozoli-Liezēre-Tirza-Stāķi būvdarbu līgumcena – 2,1 miljons eiro (ar PVN). Finansējums bija no valdības papildu piešķirtajiem 100 miljoniem eiro no budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”. “Dzirkstele” ar e-pasta starpniecību centās sazināties arī ar Satiksmes ministriju, bet pagaidām atbilde no ministrijas vēl nav saņemta.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

 1. Nav izprotami tie miljoni… un kvalitāte tuvu nullei +stiklos lidojoši akmentiņi 🙁
  Privātpersonai ceļa remonts 0,3km: šķembas piegāde objektā 25tonnas=363EUR+ 2ķerras un darbīgi ļaudis ar lāpstām 🙂

  13
 2. Šādam būvniekam atņemt būvniecības licenci un liegums piedalītie ceļu būves konkursos.

 3. Tāpēc jau tie ceļi brūk ,ka kaut kas svetdienās nokļūst privatmāju pagalmu uzlabošanai.

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.