Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties īpašā apceļošanas spēlē “”Iečekojies” Gulbenes novadā!”

Litenes pudeļu dārzs. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Lai ceļošana būtu vēl aizraujošāka un azartiskāka, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ikvienu, kas viesosies Gulbenes novadā, aicina piedalīties īpašā apceļošanas spēlē “Iečekojies Gulbenes novadā!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēle “Iečekojies Gulbenes novadā!” būs kā lielisks papildinājums atpūtai Gulbenes novadā, ļaujoties piedzīvojumu garam, izzināšanas priekam, kā arī skaistu mirkļu iemūžināšanai. Tā būs iespēja atklāt Gulbenes novada skaistākās apskates vietas un tūrisma objektus, iepazīt vietējos uzņēmējus, priecāties par dabu un palutināt arī garšas kārpiņas, turklāt spēles dalībnieki pretendēs uz vērtīgām balvām.

Spēlē var piedalīties gan vienatnē, gan kopā ar ģimeni vai draugiem. Tā būs piemērota gan steidzīgiem ceļotājiem, gan arī tiem, kas izvēlas katru vietu kārtīgi izbaudīt. Apceļošanas spēles dalībnieka dalībnieka karti ar uzdevumiem ir iespējams saņemt Gulbenes dzelzceļa stacijā (Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē), Stāmerienas pilī (Vecstāmerienā, Stāmerienas pagastā), info stendos veikalā “Beta” (Brīvības ielā 56, Gulbenē), veikalā “Mini RIMI” (Blaumaņa ielā 24, Gulbenē), “Kantes krogā” (Miera ielā 5, Gulbenē), kafejnīcā “Rodi” (O.Kalpaka ielā 60, Gulbenē).

Spēlei ir trīs sezonas – pavasaris, vasara, rudens. Katrā sezonā ir jāizpilda septiņi uzdevumi, piemēram, jāiejūtas vilciena mašīnista lomā izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks”, jāatrod skaistākā Rankas muižas parka statuja, jāsaskaita no pudelēm veidotie objekti Pudeļu dārzā Litenē, jāļaujas pirts priekiem kādā no pirtīm Gulbenes novadā un citi interesanti uzdevumi. Spēles princips ļauj pašam plānot savu ceļojumu, taču tā ir veidota tā, lai vienas sezonas spēles uzdevumus iespējams izpildīt vienā nedēļas nogalē. Katru paveikto uzdevumu dalībniekiem jāfiksē ar fotogrāfiju. Fotogrāfijā jābūt redzamiem arī pašiem spēles dalībniekiem. Visu paveikto uzdevumu fotogrāfijas sezonas beigās ir jāatsūta uz e-pastu: turists@gulbene.lv, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iespējams piedalīties tikai vienas sezonas spēlē vai arī izpildīt visu trīs sezonu uzdevumus. Izpildot vienas sezonas uzdevumus, būs iespējams piedalīties izlozē par konkrētās sezonas balvu vai arī pretendēt uz lielo balvu, izpildot visu trīs sezonu uzdevumus. Katras sezonas uzvarētajam balvā būs dāvanu karte 50 eiro vērtībā DUS “Virši-A”, savukārt lielā balva visu sezonu uzvarētājam būs dāvanu karte 150 eiro vērtībā DUS “Virši-A”.

Noteikumus var lejupielādēt ŠEIT!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.