Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties piedzīvojumā – pārgājienā “Palsas bridiens. Slapjš līdz šortiem” pa Gulbenes un Smiltenes novadu robežupi Palsu (precizēts)

Publicitātes foto: “Visitgulbene.lv”.

Stiprinot Gulbenes un Smiltenes novadu draudzību un sadarbību, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Smiltenes tūrisma informācijas centrs organizē pārgājienu – bridienu, izzinot robežupi Palsu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārgājiena laikā dalībnieki veiks apmēram 8 km garu posmu pa Palsas upi. Dalībniekus sagaida gan brišana pa upi, gan nedaudz arī pārvietošanās pa upes malu. Palsa ir ainaviska un ļoti dažāda – tās gultne pārsvarā ir akmeņaina, bet vietām ar skaistām smilšu sērēm, krasti ir gan stāvāki, gan lēzenāki. Vietām dalībnieki šķērsos koku sanesumus, būs iespēja vērot arī bebru paveiktos darbus un nedarbus, dabas daudzveidību, aplūkot un pasmaržot smaržīgo upes mētru. Bridiena noslēgumā dalībniekiem paredzēta našķēšanās ar garšīgajiem un veselīgajiem smiltsērkšķu produktiem smiltsērkšķu audzētavā “Amberfarm”.

Pārgājiena – bridiena grūtības pakāpe ir vidēji grūta, tādēļ pirms pieteikšanās dalībnieki aicināti izvērtēt savas spējas.

Dalībnieku pulcēšanās paredzēta 20.augustā plkst. 11.30 smiltsērkšķu audzētavā “Amberfarm”, kas atrodas uz Rankas un Variņu pagastu robežas. Ar kopīgu transportu visi dosies uz pārgājiena sākuma punktu. Pirms došanās pārgājienā dalībnieki aicināti parūpēties par piemērotu apģērbu un apaviem un pārgājienā līdzi paņemt kādu našķi enerģijai un ūdeni.

Dalībnieki pārgājienam tiek aicināti pieteikties iepriekš līdz 18.augustam pa tālr. 26557582 (Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs). Dalībnieku skaits – ierobežots.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.