Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Var pieteikties velobraucienam “Pretī saulgriežiem ar velo” uz Liteni

Litene. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

20.jūnijā ikviens aicināts piedalīties velobraucienā “Pretī saulgriežiem ar velo” no Gulbenes līdz Litenei un baudīt Gulbenes novada skaistumu vasaras saulgriežu noskaņās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” informē, ka braucienam tiks dots starts pulksten 18.00 pie Gulbenes dzelzceļa stacijas. Maršruts virzīsies pa bijušo dzelzceļa līnijas posmu jeb “zaļo dzelzceļu”. Maršruta kopējais garums būs apmēram 20 kilometri. Braucienu vadīs novadniece, aktrise Aija Dzērve.

Maršrutā ieplānoti divi pieturas punkti, kuros būs iespēja ieklausīties Aijas Dzērves pieredzes stāstos par Gulbenes novadu, aktrises profesionālo karjeru, kā arī vasaras saulgriežu svinēšanu un tradīcijām. Brauciena finišs paredzēts pie Litenes muižas, kur visus dalībniekus gaidīs īpaši sarūpēts cienasts.

Dalība braucienā – bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai braucienam radītu vēl īpašāku noskaņu, tā dalībnieki aicināti ievērot “dreskodu” – dodoties braucienā, izvēlēties apģērbu atbilstoši vasaras saulgriežu noskaņām un galvā liekot puķu vai ozollapu vainagu.

Aģentūra informē, ka tiem, kam nav pašiem sava velosipēda, bez maksas būs pieejami nomas velosipēdi, tiesa, to skaits ir ierobežots. Tiks nodrošināts arī transports gan pašu dalībnieku, gan velosipēdu nogādāšanai atpakaļ Gulbenē.

Braucienam obligāti jāpiesakās iepriekš līdz 18.jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama šajā saitē: https://ej.uz/preti-saulgrieziem-ar-velo. Sīkāka informācija par velobraucienu pa tālruni 26557582.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.