Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

14 Gulbenes novada pašvaldības iestāžu vadītājiem palielināta alga

Foto: “Pixabay.com”.

Pēc ikgadējās vērtēšanas 14 no kopskaitā 27 Gulbenes novada pašvaldības iestāžu vadītājiem mēnešalga ar 1.aprīli ir noteikta lielāka. Samazināts algas apmērs nav nevienam. Deputāti balsojot to apstiprināja Gulbenes novada domes 31.marta sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vislielākais mēnešalgas palielinājums ir noteikts Izglītības pārvaldes vadītājai Dacei Kablukovai. Viņa strādā šajā amatā kopš 3.janvāra, kad viņai bija noteikta 1645 eiro mēnešalga pirms nodokļu nomaksas. Tagad tā būs 1861 eiro.

Gulbenes novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Sandras Zušas mēnešalga turpmāk būs 1189 eiro, bet, stājoties amatā pagājušā gada 1.maijā, viņas mēnešalga bija 1005 eiro.

Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītāja Aleksandra Vasiļjeva mēnešalga tagad būs 1363 eiro, bet no 2021.gada 1.marta bija 1289 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada sociālās aprūpes centra “Siltais” vadītājas Ineses Lesiņas mēnešalga tagad būs 1385 eiro, iepriekš bija 1300 eiro.

Jau vēstīts, ka novada bāriņtiesas priekšsēdētājas Ingas Krastiņas mēnešalga jau ar 1.martu ir palielināta līdz 1644 eiro. Bet pagājušajā gadā, amatā stājoties ar 12.oktobri, viņas mēnešalga bija 1128 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Gulbenes novada pašvaldības 27 iestāžu vadītāju vidējā mēnešalga ir 1453 eiro. Pati mazākā mēnešalga ir Dzimtsarakstu nodaļas vadītājai S.Zušai ( 1189 eiro), vislielākā – Izglītības pārvaldes vadītājai D.Kablukovai un novada sociālā dienesta vadītājam J.Antaņevičam (katram no viņiem – 1861 eiro)

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (11)

 1. Prieks dzirdēt ka mūsu amatpersonām nebūs jācieš no bada.
  Kaut jūs vienreiz aizritos, mūsu visneaizsargatie ,neaizvietojamie iedzīvotāji.

  61
  2
 2. Cienījamie iedzīvotāji, sametam šiem no bada sirgstošajiem, no mūsu nodokļu naudiņas uzturamajiem , smagā kafijkonjak darbā nomocītajiem elementiem ,kādu humāno palīdzību, humpaliņas, cerībā ka šie neaizvietojamie speci aizies uz privāto sektoru.

  41
 3. Parādiet, kuri tur ir spējīgi sekmīgi strādāt privātsektorā? Ja tikai kādam (vai kādai) spēcīgā firmā netiek speciāli veidots, nevajadzīgs, bet labi atmaksāts, amats. Cerībā uz nākamajām vēlēšanām…

  37
 4. Cik var uzturēt liekēžu baru.Gribas kliegt,raudāt….Minimālo algu nepaceļ neviens.Kā lai dzīvojam,skolojam bērnus,veicam maksājumud.Ne kauna,ne goda.Cik ilgi vēl ņirgāsaties par tautu.

  26
 5. Bānīšus iztirgos, sanāks vēl prēmijām! Būtu interesanti, ja dzirkstele pārpublicētu arī pašvaldību izsoles. Tas Gulbenes budžets arī baltiem diegiem šūts, cik skatos gulbene lv pieejamo informāciju.

  13
 6. Laikam būs jāuzņemas un jāuzraksta Tiesibsargam par mūsu, ,pilsetas”varoņiem. Soc.dienests zin kas tas ir,ļausim pastrādāt pilsētas labā citas kompetences iestādes .
  Nu jau bišku pa traku sāka grābt un zagt.

  13
 7. Prieks, ka publikai noskrējis COVID un tuvīnā kara šoks. Var atkal ļurināt par vecajām tēmām. Nav vairs jāmokās ar nopietniem eksistenciāliem jautājumiem. Tātad visi sveiki un veseli:)

  3
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.