Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

2.martā arī Gulbenē notiks Ukrainas atbalsta mītiņš

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Atbalstot Latvijas Pašvaldību savienības aicinājumu par atbalsta mītiņa organizēšanu Ukrainas cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu, trešdien, 2.martā, pulksten 18.00 Gulbenes novada pašvaldība ikvienu iedzīvotāju aicina pulcēties pie pašvaldības administrācijas ēkas Ābeļu ielā 2, Gulbenē, lai paustu solidaritāti Ukrainas tautai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Pašvaldību savienība aicina visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2.martā, pulksten 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tā paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu. Ar atbalsta akcijām iedzīvotāji ir aicināti paust, ka Krievijas uzbrukums Ukrainai ir uzbrukums visai Eiropai, tās vērtībām, tāpēc visiem spēkiem ir jānosargā Ukrainas un visas Eiropas turpmākā neatkarība.

Arī Gulbenes pašvaldība vienosies atbalsta mītiņā, lai kopēji paustu atbalstu ukraiņu tautai. “Mūsu sabiedrībā laikam nav daudz tādu, kas vēl jāpārliecina par atbalstu un solidarizēšanos atbalstam Ukrainas tautai, jo viņi cīnās ne tikai par savu brīvību, bet par visu demokrātiju un arī par mūsu drošību un brīvību, jo tas, kas tur tālāk norisināsies, zināmā mērā var globāli ietekmēt daudzas citas valstis,” saka Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.