Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

27.janvārī deputāti vēl nelems par pašvaldības izpilddirektora apstiprināšanu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Šonedēļ 27.janvārī plānotajā Gulbenes novada domes sēdē izpilddirektoru vēl neapstiprinās. Šis jautājums ir izņemts no domes sēdes darba kārtības. Par to var pārliecināts ikviens, kurš ielūkojas pašvaldības mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“27.janvāra domes sēde sakarā ar diezgan saspringtu epidemioloģisko situāciju notiks attālināti. Negribētos, ka pēc klātienes domes sēdes rodas problēmas lielam skaitam gan deputātu, gan darbinieku,” “Dzirkstelei” teica novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis. Kā zināms, pašlaik ir slēgta kase administratīvajā ēkā.

A.Caunītis skaidroja: “Izpilddirektora apstiprināšanai ir jānotiek, deputātiem pulcējoties klātienē. Tur ir jānotiek izpilddirektora ievēlēšanai ar balsošanas zīmju palīdzību. Jāizveido atsevišķa balsu skaitīšanas komisija. Vienosimies ar deputātiem par vēl vienas domes sēdes sasaukšanu klātienē. Visticamāk, tā notiks nākamās nedēļas sākumā. Es ceru, ka epidemioloģiskā situācija stabilizēsies un nepasliktināsies.”

Jau rakstījām, ka no pieciem pretendentiem, kuri bija aicināti uz sarunām ar vērtēšanas komisiju, Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektora amatam par vispiemērotāko kandidatūru ir atzīts Jānis Barinskis (37), kurš pašlaik ir pašvaldības izpilddirektora vietas izpildītājs, kā arī vada Attīstības un projektu nodaļu. “Dzirkstelei” to ir apstiprinājis novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Taču novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika iepriekš laikrakstam ir paudusi, ka divas kandidatūras uz izpilddirektora amatu no vērtēšanas komisijas saņēma samērā līdzīgu punktu skaitu. Pēc neoficiālas informācijas šī otra kandidatūra ir Gulbenes novada bibliotēkas direktore Antra Sprudzāne (54), kura pilsētas un novada bibliotēku kopumā vadījusi jau vairāk nekā 20 gadus.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Sprudzāne? Ellē ratā! Tad jau Barinskis ir zelta kandidāts.

    13
    5
  2. He-ne jau vīruss! Baidās-no Piketa pieteikšanas! Mjā-Ohranka strādā punktuāli!

  3. Kads attālinātais darbs domei? Tur visi ir 100% nopotēti, un pietiek saņemt algu par sēdēšanu mājā uz mūrīša.
    P.S. Vakar netīšām ieslēdzu kaut kādu attālināto sēdi – šausmas, Mazurs izskatās sliktāk kā bomzis. Vai tad vairs nav naudiņas žiletēm un frizierim?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.