Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Abonē e-avīzi un lasi “Dzirksteli” telefonā!

Foto: Santa Korņejeva.

Katrs jauns gads cilvēku dzīvē ienes kādas pārmaiņas. Daļai cilvēku ir grūti uzreiz pieņemt kaut ko jaunu, tomēr ar laiku, visu izvērtējot, bieži vien izrādās, ka jaunais variants nav nemaz tik slikts, jo ir labāks un ērtāks. Arī laikrakstam “Dzirkstele” jaunais Tīģera gads sākas ar pārmaiņām – jaunu portālu, kas lasītāju vērtējumam tika nodots tieši pirms Ziemassvētkiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunais portāls ir mūsdienīgāks gan vizuāli, gan piedāvā lietotājiem daudz vairāk iespēju. Tas ir ērti lietojams ne tikai datorā, bet arī mobilajā telefonā vai planšetē – jāabonē e-avīze, jāatrod mobilā aplikācija “Reģionu mediji” un viss notiks!

Tagad atkal ērti un ātri varat abonēt laikrakstu portālā, jo kādu laiku šī iespēja vecajā “Dzirksteles” portālā nebija pieejama. Turklāt jaunajā portālā piedāvājam arī “Dzirksteles” e-avīzi – tādu pašu kā drukātais laikraksts. Lasītāji var abonēt tikai maksas saturu “Dzirkstele Plus” vai abonēt maksas saturu kopā ar e-avīzi. Savukārt tiem, kam tomēr patīk paturēt rokās papīra avīzi, ir iespēja ar vienu klikšķi saņemt “trīs vienā” – digitālo saturu, e-avīzi un drukāto laikrakstu pastkastē. Vienīgi jāpievērš uzmanība tam, cik ilgam laika periodam abonējat laikrakstu. Vēlies portālā pārbaudītu un atbildīgu saturu? Atbalsti reģionālo portālu ar ziedojumu. Tas stiprinās kvalitatīvu un neatkarīgu žurnālistiku mūsu novadā. Nevienam nav noslēpums, ka mediji sastopas ar arvien jauniem izaicinājumiem cīņā par pastāvēšanu.

Jaunajā portālā, protams, ir iespēja iesniegt arī sludinājumus gan portālā, gan drukātajā laikrakstā. Ir vienkāršota iespēja redakcijai nosūtīt ziņu, ja esat pamanījuši kaut ko labu vai sliktu vai vienkārši gribat kaut ieteikt redakcijai. Turklāt turpat var pievienot arī attēlu. Rakstiet mums – veidosim saturu kopā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī vecā portāla arhīvs ir pieejams, ja rodas tāda nepieciešamība.

Daudzi jauno “Dzirksteles” portālu jau ir apmeklējuši un izteikuši savu vērtējumu. Ceram, ka ar laiku novērtēsiet jaunā portāla priekšrocības. Priecājamies, ka arī pirmie abonementi jau ir noformēti. Izmēģiniet arī jūs jaunā “Dzirksteles” portāla piedāvātās iespējas un novērtējiet paši!

– Pārsla Konrāde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Abonēju, bet kaut kā nesanāk ielāgoties…interesanti, kas par problēmu!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.