Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina novērtēt Gulbenes novada sociālā dienesta darbu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada sociālais dienests katru gadu veic savas iestādes darba novērtējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienests lūdz iedzīvotājus novembrī piedalīties aptaujā un izteikt viedokli par sociālā dienesta sniegto atbalstu iedzīvotājiem. Lai spētu nodrošināt klientiem viņu interesēm atbilstošāku atbalstu, nepieciešams noskaidrot, kādu sociālo palīdzību un pakalpojumus iedzīvotājiem būtu svarīgi nodrošināt, kam pievērst lielāku uzmanību.

Anketa pieejama ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. Nezinu, vai sociālajiem ir jāpārbauda Samarieši,kā ar darba kvalitāti, bet Lizuma pagastā pazīstam cilvēku,kas ir vientuļš 88 gadus vecs vīrietis. Dzīvo šausmīgos apstākļos. Tīrīts tur nav nekas. Pats knapi kust. Vai tiešām neviens neatbild par tiem vecīšiem? Galu galā par stundu saņem pieklājīgu maksu. Ja arī viņš saka,ka nevajag, bet vajag….

  23
 2. Socialais dienests neatbild par samariešiem. Es tā domāju ka nav sakara viņiem. Bet pagasta soc darbiniekam būtu jazin savā pagastā vecie cilvēciņi un jāmēģina parunāt un palīdzēt viņiem ja arī viņi īpaši negrib.tiribu un kaut cik cienīgu dzīvi ir pelnījuši vecā gājuma cilvēki.

  16
 3. Lizuma sociālā dienesta darbiniece ir tukša vieta, tikai algu saņem ne par ko.

  15
  1
 4. Ļoti jauki sociālais dienests noslēdza līgumu ar Samariešiem lai no sevis noņemtu atbildību par vecajiem cilvēkiem.Pašvaldība par katru aprūpējamo cilvēku Samariešiem pārskaita katru mēnesi pāri 1oo eiro no kuriem 50 eiro tiek samaksāta mēneša alga reālajām aprūpētājiem.Ķur paliek starpība? Nejau visi brauc ekskursijās un izmanto frizieru,un pirts pakalpojumus.

 5. Atkal anketa tāda virspusēja, neļaujot respondentam pilnvērtīgi paust viedokli. P.S. Pie varianta “cits” vienmēr jābūt iespējai paskaidrot. Vai tad augstskolā to nemācija?

 6. Lai Samāriešu aprūpētāja vienreiz beidz apzagt Gulbenes novada pensionārus! Zog naudu, saimniecības lietas un pat pārtikas pakas. Viņa atbraucot neko neuzkopj, jo pasaka ka manikīru sabojās. Tas, ka vecam cilvēkam palīdzība ir vajadzīga, tas nu ir skaidrs, bet kāpēc tā arī netiek sniegta kā pienākas!?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.