Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina ziedot datorus Ukrainas bēgļiem, datorus var nodot arī Gulbenē

Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) aicina privātpersonas un uzņēmumus ziedot datortehniku Ukrainas kara bēgļiem Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenē datorus var nodot “Europe Direct” centrā Gulbenes novada bibliotēkā (kontaktpersona: Indra Logina, tālrunis 64471335, e-pasts “, indra@gulbenesbiblioteka.lv”).

“Reaģējot uz arvien pieaugošo kara bēgļu plūsmu no Ukrainas, kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” sadarbībā ar LIKTA ir uzsākusi iniciatīvu, lai palīdzētu Ukrainas kara bēgļiem, kuriem nepieciešams dators vai planšete darbam vai mācībām. Iniciatīvu atbalsta IKT nozares uzņēmumi “Accenture”, “Microsoft”, “SAP Latvia” un “Tet”. Uzņēmumi nodrošinās lietoto datoru tehnisko apkopi un jaunas programmatūras uzstādīšanu,” informē kustības „Gribu palīdzēt bēgļiem” pārstāve Linda Jākobsone.

Pēc pieejamās informācijas Latvijā ir vairāki tūkstoši Ukrainas civiliedzīvotāju, kuri meklē datoru darbam vai mācībām. Nevalstisko organizāciju pieredze liecina, ka tikai ar individuāliem ziedojumiem nepieciešamo tehnikas apjomu nodrošināt nav iespējams. “Tāpēc īpaši aicinām uzņēmumus atbalstīt Ukrainas cilvēkus, kas nonākuši Latvijā, ziedojot jaunus vai lietotus datorus un/vai planšetes. Datoru ziedošanas akcija pašlaik plānota līdz 22.jūnijam,” saka L.Jākobsone.

Uzņēmumi, kas vēlas ziedot, aicināti sazināties, rakstot uz e-pastu “ieva@gribupalidzetbegliem.lv”, lai vienotos par datortehnikas nodošanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Neviens pēdējās apenes nost neņems. Ziedot AICINA, nevis piespiež. Negribi- neziedo!

    9
    3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.