Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aiziet no Gulbenes novada pašvaldības sporta komisijas

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība saņēmusi iesniegumu no Māra Čakara, kurš lūdz atbrīvot viņu no sporta komisijas locekļa amata. Deputāti akceptēja lūgumu, par to nobalsojot novada domes 23.februāra sēdē. Sporta komisijas vadītājs ir Aigars Cīrulis – Valsts robežsardzes galvenais inspektors. Komisijas locekļi ir deputāte Lāsma Gabdulļina, brīvās cīņas sporta veida entuziasts Dzintars Abakoks, Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers, sporta entuziasts no Litenes pagasta Vitālijs Platais, Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Arnis Šķēls un biedrības “Gulbenes Buki” prezidents Gatis Rikveilis. Sekretāra pienākumus komisijā veic deputāts Anatolijs Savickis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (16)

 1. Zagļu banda, kas sportu Gulbenes novadā grib iznīdēt un piebāzt sev kabatas. Vēl joprojām neviens nav redzējis, cik mēnesī saņem sporta dzīves organizatori un par ko? Cik saņem komisijas locekļi un par ko? Krēmers atbildi nav sniedzis. Deputāte, komisijas locekle, ķeksi ša pēc, arī visi pārējie liekēži. Kad Gulbenē šis murgs jeb pārpratums beigsies???

  40
  7
 2. Priekš kam tāda komisija vispār ir vajadzīga? Lai noteiktu toni sporta lietās? Vislabākie komisijas locekļi ir sportisti, lidzjutēji, iedzīvotāji.

  27
  4
 3. Piekritu,ka visi sie klauni jeb tautas valoda- locekli- novada sportu ir novedusi lidz klinkim…

  27
  2
 4. Jautājums čīkstuļiem – kas ir iznīcināts? Kā jums trūkst no sporta lietām un pasākumiem novadā? Miniet konkrētas lietas, nevis vispārīgi ņaudat cik viss ir slikti…

  8
  24
 5. Tev laikam arī kaut kas atlec no tiem tūkstošiem, ja jau aizstāvēt meties! Izlasi iepriekš Dzirkstelē publicēto Gunāra Rubeņa rakstu, kur ļoti skaidri un saprotami ar faktiem izklāstīta sporta dzīve Gulbenes novadā. Par nepareizu naudas sadali, par atklātajiem čempionātiem, par sporta dzīves organizatoriem, kuri nestrādā, bet saņem algu,par atskaiti, kas ir izdarīts, kas rīkots, kas uzlabots. Krēmers atbildi nav sniedzis, jo viņam nav, ko teikt. Viņš ir tas, kurš runā vispārīgās frāzēs. Un tu beidz ņaudēt, sāc domāt, ko raksti…

  28
  5
 6. Sportists ..kā trūkst?? Salīdzini piemēram ar Balviem. Pieaugušajiem Balvos ir gan baseins, dažādas bezmaksas sporta nodarbības pilsēta (ne jau pagastos), nūjošana, joga, sporta zāle, vingrošana…kas te ir no tā visa ar ko mēs sliktāki??? Kaut vai par maksu… Ja te ir tad tikai maza izvele un par lielu naudu un neizdevigos laikos. Sportot grib ne tikai sportisti un bērni. Kāda mums ir pārējās sabiedrības veselības veicināšanas programma?

  14
  1
 7. Kāda mums ir sabiedrības veselības veicināšanas programma? Visticamāk, ka sporta pārvaldes vadītājam būtu saržģīti atbildēt uz šo jautājumu. Ja runā par kaimiņu novadiem, tad jebkurā sporta segmentā mēs esam krietni aiz viņiem. Vienīgi varbūt Buki, kuri pārpludināti ar svešiem pirmspensijas basistiem?

  11
 8. Jà,sporta komiteja! Spora skolà pat bèrniem piedàvàto sporta veidu sekciju skaits ir nepietiekams.Nav nekà ko izvèlèties.

  7
  3
 9. ir skaidri redzams, ja gulbenei beidzot atņemtu pilsētas statusu un piešķirtu sādžas vai ciema statusu, protama lieta visa sporta un sabiedriskā dzīve piedzīvotu beidzot augšupejošu strauju attīstību, jo sādža tiktu pārvaldīta no Madonas, kā jau reiz bija senos labos laikos un
  beidzot varētu sādžas izpildkomitejas namu nojaukt līdz ar zemi

  10
  3
 10. Atliek tikai ierunāties par sportu, uzreiz “uguns pakulās”! Tātad secinājums viens-pretēji Krēmera kādreiz paustajam-mēs ejam NEpareizajā virzienā! Cik ilgi vēl? Tauta grib sportot! Ir radikāli kaut kas jāmaina!Atkal Dzirkstelē darbs.

 11. Kas tad notiks, ja nav amata LOCEKLIS ?
  Kas par lietu, ja nav komisijas ? Bez komisijas sportam ir gals.

  2
  1
 12. Sporta pārvaldes izveidošana jau bija kļūda. Kur vēl labāku dzīvi-algu saņem un nekas nav jādara. Runa ir par sporta dzīves organizatoriem, kuri atbild par sporta dzīvi piecos pagastos ,bet neko nedara. Kļūdas vajag izlabot, tā vismaz skolā mācīja.Sporta pārvalde vispār jālikvidē.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.