Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aktīvos novada iedzīvotājus aicina uz tikšanos Gulbenē

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotāji, kuri labprāt iesaistītos pulciņu, nodarbību un citu neformālās izglītības un kultūras aktivitāšu uzsākšanā, 28.maijā pulksten 18.00 Gulbenes novada bibliotēkas telpās ir aicināti piedalīties un apmeklēt tikšanos, kurā būs iespēja uzzināt vairāk par iedzīvotāju iesaisti kultūrdzīves veidošanā, apkaimju attīstību un kultūru publiskajā telpā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

29.maijā pulksten 14.00 šāda tikšanās būs senioriem (60+).

Tikšanās notiks valsts pētījumu projekta “Sabiedrības saliedētības vektori” ietvaros, ko Kultūras ministrijas uzdevumā īsteno Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūts. Gulbene, līdztekus Čiekurkalnam Rīgā un Jaunliepājai Liepājā, izvēlēta kā viena no trim vietām, kurā tiks izzināta kultūrdzīves loma sabiedrības saliedētībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (10)

 1. Ko nu. Jo mazāk, jo labāk. Bet tik ļoti rūpējas par iedzīvotājiem! Iesniegumu ar eparakstu vai papīra formātā ar parakstu vajadzēs? Tagad laikam komunikācija ar domi tikai tā?

  13
  1
 2. No visiem pagastiem uz novada centru ar sabiedrisko nemaz nevar aizbraukt, tātad tikai tie kuriem ir personiskais auto? Sīs domes cinisms ir augstā līmenī.

  11
  1
 3. Kārtējais “pasākums “tikai pilsētniekiem. Laukos arī dzīvo aktīvi senjori,bet pilsētas kungi un kundzes baidās no viņu pareizajām domām!!! Cik labi,ka viņi netiek!!!

  13
  2
 4. Tikko šajā pavasarī nolikvidēja veselu virkni interešu pulciņu. Ko tagad? Imitē darbību. Cinisms un viss. Bezjēdzīga darbības tēlošana un nodokļu naudas šķērdēšana.

  9
  1
 5. Nav jau tik slikti. Šoreiz vismaz sav laicīgi paziņots. Ja tās interešu grupas pastāv reāli,tad mobilizēties uz šo datumu jau nu varētu gan. Neapšaubāms fakts-žults iedzīvotājos sakrājies tik daudz,ka tas trauks “iet pāri malām”. Bet vai tāpēc vajadzētu ignorēt arī labas idejas,galu galā izpaust pašiem savu viedokli? Interesanti,cik uz šo,tā saucamo pasākumu,vispār ieradīsies ” žultsakmeņu”. Nekā personīga,bet,mēs ideāli varētu iztikt bez vismaz puses administratoru,organizatoru,u.c.personāžu(ar niecīgo atalgojumu),ja vien paši būtu saliedētāki un pierādītu ka bez viņiem tiešām var iztikt. Lūk šī ir viena no tādām iespējām.

  9
  1
 6. Šo pasākumu nerīko Gulbenes novada pašvaldība, bet gan Kultūras ministrija sadarbībā ar Latvijas Universitāti. Šis ir pētījuma ietvaros.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.