Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aktualizē: Gulbenes novada pašvaldības administrācijā ir nepietiekamas algas

Foto: “Pixabay.com”.

Darbu iepirkuma komisijā Gulbenes novada pašvaldībā pamet Gunda Krikova, kura aiziet arī no darba administrācijā. Viņa līdz šim bija Iepirkumu nodaļas vecākā iepirkumu speciāliste. Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) publisko informāciju G.Krikova ar darbu novada pašvaldībā Iepirkumu nodaļā, kā arī iepirkuma komisijā ir bijusi saistīta no 2016.gada.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada deputāti 24.februāra domes sēdē runāja par šo situāciju, ka iepirkuma komisijā paliek vairs tikai četri locekļi.

Deputāte Guna Pūcīte (NA) teica – šeit atkal ir jārunā par to, ka administrācijas pārstāvjiem būtu jāsamaksā par darbu pašvaldības komisijās. Viņa atgādināja, ka par to jau iepriekš ir runāts, taču pagaidām nekas nav mainījies. “Zinu, ka piemaksas reizes ceturksnī par darbu komisijās netiek samaksātas,” sacīja G.Pūcīte.

“Jā, pagaidām diemžēl jautājums tiek risināts tikai caur piemaksu (pie algas – red.). Reizi gadā par darbu komisijās. Mēģinām meklēt risinājumu, lai kaut kādā veidā vēl piemaksātu klāt. Izejot cauro esošo amatu katalogam, protams, būs nepieciešams izdarīt izmaiņas, grozījumus. Bet noteikti tas nenotiks ātrāk par pirmo pusgadu,” teica novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis (LRA). Viņš arī atzina – Gulbenes novada domes pašvaldība šobrīd nespēj konkurēt ar atalgojumu privātajā sektorā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāts Normunds Mazūrs (LA) sacīja: “Šis jautājums ir akūts. Tas neskar tikai Gundu. Tas skar arī mūsu bāriņtiesas vadītāju, kurai tika piedāvāts darbs nevis privātajā sektorā, bet citā novadā pildīt šādus pašus pienākumus. Tas viss ir dziļi jāpārdomā. Arī kopumā par atalgojumu. Un tas, ko runā riņķī, ka mums ir lieli atalgojumi… Nu atvērsim acis!”

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (13)

 1. Piemaksa piemaksas galā, bet tikai “lojālajiem”. Kā komunismā. Un mūzikas skolotājiņš var netēlot nezinīti.

  17
  1
 2. Mums kādreiz teica – napatīk alga ejat strādāt tur -kur maksā cik gribat – īsi un konkrēti !

  20
  2
 3. Kādas piemaksas par ko?????? Kauna nav par valsts naudu lejat sev degvielu visu jums atmaksa vēl čiepstat. Par ko par attālināto darbu???? Jums vienīgajiem ir tēriņi un maksājumi jāveic???? Fuijjjjj jums.it sevišķi jau šinī laikā kaut ko runāt par piemaksām.ja ceļat sev algu tad ceļat visiem novadā strādājošajiem VISIEM.

  23
  2
 4. Ka domajat,vai nebija labak teikt,lai cilveki piever acis.Visu laiku paradas rakstos cik sanemat piemaksas.Ko lai saka setnieki,gatera stradnieki,slimnica stradajosie,veikala stradajosie.Viniem ari vajag bernus barot,skolot.Tikai no jums dzirdams-japacel,japacel.Aizejiet pastradajiet meza,gateri,tur ir nu viens kurorts.

 5. Pietiekamas algas bija tikai lojālajām blondīnēm. Labi ka Lizumā viņām maksā tikpat.

 6. Vai nevaidzetu ar darbu iemantot novada iedzivotaju cienu,nevis katru sasaukumu ar intrigam un viens otra noessanu,nomelnosanu.Savadak notiek

  8
  1
 7. Vai gulbeniešiem nevar kāds latviešu valodas pareizrakstības kursus noorganizēt? Bibliotēkai te varētu būt projekts.;)

  6
  2
 8. A, ko lai saka paši nabadzīgākie cilvēki??? Jums ir vairāk naudas, nekā kuram katram. Pašvaldībās strādājošie pelna vismaz 900.00 uz rokas mēnesī. Ja ne vēl vairāk. Ir cilvēki, kuri nespēj samaksāt par dzīvokli. Es ļoti priecātos, ja man būtu tāda nauda. Jums naudas ir pilna d**sa. Ko Jūs vēl sūdzaties, ka Jums par maz. Jūs labāk trūcīgajiem un maznodrošinātajiem sniedziet vairāk atbalstu (piemēram, apmaksăjiet un nodrošiniet bezmaksas braukšanu ne tikai pilsētas nozīmes sabiedriskajā transportā, bet arī starppilsētu autobusos), nevis tikai priekš sevis.

  6
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.