Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ar vienas deputāta balss pārsvaru apstiprina Gulbenes novada pašvaldības 2022.gada budžetu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada domes 27.janvāra sēdē, kura notika attālinātā režīmā, deputāti garas stundas diskutēja par pašvaldības 2022.gada budžetu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diskusijas laikā, detalizēti iztaujājot Grāmatvedības nodaļas vadītāju Aiju Kļaviņu, deputāts Normunds Audzišs (ZZS) beigās pateicās viņai un izpilddirektora vietas izpildītājam Jānim Barinskim par darbu, tomēr neslēpa – viņš balsos pret budžetu, jo tas vēl jānoslīpē. Tā kā budžeta apstiprināšanas termiņš ir 4.februāris, pēc N.Audziša domām, laiks vēl ir. “Nu jebkurā gadījumā naudas plūsmas vadīšana – tā ir māksla un tai jāpievērš liela uzmanība,” pamācīja N.Audzišs.

Par to viņam tūlīt pateicās novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis (LRA), kā arī A.Kļaviņa.

Balsojot visi astoņi koalīcijas deputāti atbalstīja sagatavoto pašvaldības 2022.gada budžetu, pret balsoja septiņi opozīcijas deputāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2022.gada pašvaldības budžetā plānotie ieņēmumi ir aptuveni 33 miljoni eiro, bet izdevumi – 44 miljoni eiro, klāt rēķinot pārpalikumu no pagājušā gada, projektu naudas. Izdevumu sadaļu palielinājis energoresursu cenu kāpums. Ieņēmumu sadaļā pašvaldības budžets šogad ir aptuveni par 8 procentiem lielāks, salīdzinot ar 2021.gadu.

Vairāk par pašvaldības jauno budžetu “Dzirkstelē” lasiet kādā no turpmākajiem numuriem.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (20)

 1. Interesanti bija klausīties domes sēdi, kad runā par budžetu. Vai tiešām tiem 7 deputātiem no 8 ( izņemot Gunu Pūcīti) viss bija skaidrs un saprotams. Izkatās, ka tikai sēž un balso, kā noteikts. Vai izglītības un kultūras komisijas vadītājam tiešām viss ir saprotams un pieņemams jaunajā budžetā? Vai arī tie divi opozīcijas deputāti, kuri sēd un garlaikojas- Mudīte un Daumants, visu saprata par budžetu? Kauns skatīties, kas izlemj mūsu novada nākotni.

  21
  1
 2. Ir briesmīgi, ja novada gada budžeta apspriešanu var nodēvēt par tukšu salmu kulšanu.

  7
  2
 3. Man ir liels kauns, ka es un mana ģimene dzīvojam šajā novadā!
  Šiem cilvēkiem neuzticētu par piena paku veikalā nopirt, kur nu vēl mūsu visu kopējo budžetu pieņemt!

  8
  3
 4. Cik Dzirkstele var citēt to Audzišu, beidzies ir viņa laiks, beidzies, lai negvelž labāk pārgudrais. Ko tad savu gudrību nelika lietā, kad vajadzēja, tad jau gan Gulbenes novads būtu attīstībā pielīdzināms Pierīgai.

  23
  3
 5. Audzis nosauc kaut vienu Tevis labu Darbu izdaritu novada laba.?Apbrinoju Cigli ,neko no budeta nesaprotoso Muditi,Daumantu CircenuNormundu.Labak pavetejat savus nopelnus novada laba/Vienreiz beidziet un sakat stradat.Kauns Jusos klausities.

  25
  4
 6. Vai tad Intars, Ainārs, Anatolijs kaut ko pateica, vai visu saprata, pat necentās iedziļināties.

  5
  3
 7. Viss tas aunu un aitu bars nevienā jomā nevelk, neviens uzņēmējs šos klaunus neņemtu savā uzņēmumā, jo ar garantiju viņi to nogremdētu.

 8. Viegli jau L.L. sagatavoto špikeri nolasīt. Pats ilgu laiku bija priekšā, bet tagad A.K. nolika viņu pie vietas, kā ķirbi.

  7
  4
 9. Nu ko, paldies Jānim par lielo darbu, negulētām naktīm. Domes vadība var priecāties, atkal viens darba rūķis pazaudēts. Vienkārši kauns skatīties, ka strādā mūsu dome. Paldies Cigļa kungam, kurš nebaidās pateikt taisnību, tikai žēl,ka to nesaprot. Un Intarin”s atkal paspīdēja, gandrīz tāpat kā mūsu prezidents: ja komisija ko nolemj, tas nozīmē, ka dome nenolemj.Ha, ha, ha, kauns tiem divkošiem, kuri vada mūsu novadu.

  15
  9
 10. Jānis ar savi prātu atradīs darbu jau rīt,bet ko dome darīs bez Jāņa.
  Var jau runāt par inovācijām,jauniem darbiniekiem. Tikai viņu nez kā nav,nepiesakās. Ja uzrodās kāds jauns,tad zeme atveries!

  11
  7
 11. Zeme atvērās, kad jaunās blondās raustīja kāpostu tagad l.l. viņam priekšā saka ko runāt

  4
  1
 12. Kāposts Janku uzmeta. Tas arī viss. Tā gadās, kad neatšķir īstus draugus no viltus draugiem. Diemžēl:(

  6
  2
 13. Komitejà daźi labi balsoja par kandidàtu,bet ,kà deputàti jau balsoja pret,par to pasu kandidàtu. Cirks!

  5
  1
 14. Tika piesaistītas investīcijas vairāk kā 2 milj radošo iniciatīvu centrs (Bērzu pamatskola), šogad tiks atjaunots ceļš Taurene – Sinoles krusts, sakārtots mazais ceļa posms pirms iebraukšanas Gulbenē, darbs pie skolu sistēmas, kas katram nav saprotams un redzams un vēl daudzi citi projekti. Kopā investīcijas piesaistītas 8 miljonu apmērā ( šāds cipars iepriekš nav bijis), Skolas ielas pagalma sakārtošana, energoefektivitāte un citi projekti ko nemaz nevar uzskaitīt.

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.