Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Arī Gulbenes novadā 24.februārī aicina pieminēt Ukrainā karā kritušos

Gulbenes novada pašvaldība atsaukusies Latvijas valdības aicinājumam piektdien, 24.februārī – gadu kopš Krievijas agresijas Ukrainā – padarīt vēl redzamākas Ukrainas krāsas, pieminot netaisnīgajā karā kritušos, un aicina šajā dienā pulksten 9.00 pilsētas centrālajā skvērā pulcēties uz klusuma brīdi un iedegt svecītes, kuras lūgums ņemt līdzi.

Klusuma brīdis Gulbenes novada pagastu pārvaldēs 24.februārī pulksten 9.00: Beļavas pagastā pie pagasta pārvaldes ēkas, Daukstu pagastā pie pagasta pārvaldes ēkas, Druvienas pagastā pie Druvienas kultūras nama, Galgauskas pagastā pie Galgauskas pagasta pārvaldes ēkas, Jaungulbenes pagastā pie Jaungulbenes pagasta pārvaldes, Lejasciema pagastā pie Lejasciema pamatskolas, Lizuma pagastā pie pagasta pārvaldes, Litenes pagastā pie Litenes pagasta pārvaldes ēkas, Līgo pagastā Līgo pagasta centrā laukumā pie lapenes, Rankas pagastā Rēveļu pamatskolā, Stāmerienas pagastā pie Stāmerienas pagasta administratīvās ēkas, Stradu pagastā Stāķu pamatskolā, Tirzas pagastā pie pagasta pārvaldes ēkas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (13)

 1. Aicina? Kurš konkrēti aicina? Lūdzu vārdu un uzvārdu. Tautai savi varoņi ir jāzin.

  5
  11
 2. Abi ātri lasīt mācīties!!! Pirmais teikums…. atsaukusies Latvijas valdības aicinājumam.

  2
  4
 3. Lasiet vēlreiz 🙂 Gulbenes novada pašvaldība atsaukusies un aicina šajā dienā pulksten 9.00 pilsētas centrālajā skvērā pulcēties uz klusuma brīdi un iedegt svecītes, kuras lūgums ņemt līdzi.

  5
  1
 4. Vai tiešām tik sarežģīts jautājums priekš jūsu galvām?
  Jā, pēc valdības aicinājuma pašvaldība aicina. Bet nevar aicināt visi simtiem mūsu pašvaldības darboņi. Ir jābūt inicatoram – Jānim, Pēterim vai Dacei.
  Tauta vienkārši grib zināt tā vārdu.

  2
  9
 5. Devita maija piemiņas diena latviešu strelniekiem , vai bus?

  5
  4
 6. Tauta ir daudz, nevis viena dumja jautājuma zīme, kurai nav cita ko darīt.

  4
  2
 7. Turcijas un Sīrijas zemestrīcē bojāgājušos gan neviens nepiemin! Tur tik daudz cilvēku ir gājuši bojā, un izdzīvojušie ir palikuši bez pajumtes! Kaut kā mazs par šo tiek runāts!

  15
  5
 8. Izskatās, ka padomju armijas daļa no pilsētas nav vēl joprojām izvākusies. Vismaz kādiem domās, bet iespējams, vēl kā citādi. Tas tiešam ir baisi.

  11
  4
 9. Opā – jau pat draudi!
  Baisi un baidīties nav viens un tas pats!
  Baisi ir cilvēki maskās tepat blakus, kuriem sirdī mīļāks “dūrei tik spēks” un kuru skatījumā cilvēka dzīvībai vispār nav vērtības.

  6
  2
 10. Kādi draudi? Ja slimo ar paranoju, tad sēdi pagrabā un baidies. (Vai arī meklē ārsta palīdzību.)

  5
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.