Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Arī Gulbenes novada pašvaldības administrācijā – vakances

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldībā šobrīd ir septiņas vakantas darbavietas. Trūkst speciālistu arī administrācijā – Attīstības un projektu nodaļā, kā arī Īpašumu pārraudzības nodaļā. Par to liecina publiskotā informācija.
Jau atkārtoti ir izsludināta pieteikšanās uz galvenā zemes lietu speciālista amatam uz nenoteiktu laiku. Pretendentus gaidīs līdz 5.jūlijam. Tiek piedāvāta mēnešalga, sākot no 1209 eiro līdz 1382 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentu atlasē par priekšrocību tiks uzskatīta prasme un pieredze darbā ar ZZDats programmu NINO, kā arī darba pieredze pašvaldības vai valsts darbā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 1.jūlijam pašvaldībā gaidīs piesakāmies pretendentus uz vecākā projektu vadītāja amatu, bet – uz noteiktu laiku. Tiek piedāvāta mēnešalga, sākot no 1344 eiro līdz 1545 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentu atlasē par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze projektu vadībā.

Gulbenes kultūras centrā aicina pieteikties darbā par kultūras pasākumu organizatoru. Tiek piedāvāta mēnešalga sākot no 737 eiro līdz 876 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentu pieteikumus gaidīs līdz 27.jūnijam.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Komunists vardarbīgs nedrīkst vadīt soc. dienestu es atbilstu ienemajam amatam

    4
    2
  2. Cerams,ka drīz būs arī kultūras centra vadītāja vakance.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.