Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Atsākti būvdarbi uz autoceļa Smiltene–Gulbene

Foto: Gatis Bogdanovs.

Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma otrdien, 5.aprīlī, atsākti būvdarbi uz valsts reģionālā autoceļa Smiltene–Gulbene (P27) no Taurēm līdz Gulbenei (34,87.-61,22. km), kur paredzēts veikt seguma pārbūvi un atjaunošana. Pērn rudenī posmā jau tika nomainītas caurtekas. Par to informē VISA “Latvijas Valsts ceļi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Satiksme tiek regulēta ar ceļa zīmēm un vadstatņiem, ieviesti trīs ar luksoforu regulēti posmi, braukšanas ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks – 45 minūtes. “Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus rēķināties ar papildu laiku ceļā, šķērsojot būvdarbu vietu.

Seguma atjaunošanas posmā no krustojuma ar vietējo autoceļu Sinole–Tirzas stacija (V413) līdz Gulbenei (45,60.–60,91. km) paredzēta ceļa profila labošana un jaunas asfaltbetona dilumkārtas ieklāšana, autobusa pieturvietu atjaunošana, ūdens atvades sistēmas sakārtošana. Savukārt seguma pārbūves posmos (34,87.-45,60. km un 60,91.-61,22. km) paredzēta gan daļēja, gan pilnīga ceļa konstrukcijas pārbūve, kā arī divu asfaltbetona kārtu izbūve.

Lai nodrošinātu iedzīvotāju drošu un ērtu nokļūšanu uz autobusa pieturvietām, pie Gulbenes (60,90.-61,22. km) abās pusēs autoceļam izbūvēs bruģētu, apgaismotu ietves posmu, savienojot ar jau esošo pilsētas ietvi.

Darbus par līgumcenu 7 127 027 eiro (ar PVN) veic SIA “8 CBR”, kas tiek finansēti no papildus piešķirtajiem 100 miljoniem eiro no budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”. Darbus plānots pabeigt 2022. gada rudenī. Projekta autors ir SIA “Projekts 3”, būvuzraudzību veic SIA “Būvju profesionālā uzraudzība”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.