Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība domā par attīstību

Gulbenes slimnīca. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Šis gads SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” gaidāms kā attīstības gads. Tuvākais no notikumiem – dzemdību nodaļas Balvu slimnīcā kapitālais remonts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdes locekle Marika Jermaševiča stāsta, ka ir uzsāktas bērnu aprūpes centra izveides iestrādnes, ko plāno ieviest sadarbībā ar Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu. “Plānojam Gulbenes slimnīcā sniegtā pakalpojuma klāsta paplašināšanu – terapija, neiroloģija, obligātās veselības pārbaudes komisijas ambulatori, rehabilitācijas pakalpojumu papildinājums klāt pie esošajiem speciālistiem: fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, fizioterapeita, audio logopēda, atjaunojot arī fizikālā medicīnas kabineta pieejamību,” stāsta M.Jermaševiča.

Lielais notikums, kuru apvienība gaida, ir vides objekta “Dejojošie eņģeļi” atklāšana, kas notiks šogad 24.augustā otrās “Pateicības dienas” gaitā pie Gulbenes slimnīcas. “Vēlamies radīt ne tikai vides objektu kā tādu, bet arī iedzīvināt ārstnieciskās ainavas ideju, kas ir svarīgi ne tikai personālam, pacientiem, bet arī ikvienam iedzīvotājam. Būs par vienu skaistāku vietu Gulbenes teritorijā vairāk,” uzsver M.Jermaševiča un piebilst, ka šis viss nav iedomājams arī bez medicīnas personāla. “Slimnīcu apvienība ir arī atbalsts medicīnas studentiem, rezidentiem ar stipendijām, prakses un jaunām darba vietām. Tādēļ no jauna plānojam arī ieviest personāla mentoringa programmu, jo izjūtam nepieciešamību sekmīgāk uzņemt jaunos kolēģus kolektīvā,” saka M.Jermaševiča.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. vai zeitmanis ar vāni ir beidzot ir iemaksājuši reālu naudu Gulbenes novada budžetā par Gulbenes slimnīcas privatizāciju?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.