Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Bez vēsts pazudusī liteniete atrasta mirusi

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

5.maijā aptuveni Litenē no dīķa izceltā bojā gājusī sieviete ir vietējā pensionāre Andra Čaupale, kuru iepriekš policija bija izsludinājusi meklēšanā kā bez vēsts pazudušu kopš 12.aprīļa. “Dzirkstelei” to pastiprina Valsts policijas pārstāvis Uldis Pusts no Ziemeļvidzemes iecirkņa. Sākotnējā informācija neliecina, ka pret sievieti būtu vērsta vardarbība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstīts, ka sakarā ar šo faktu ir uzsākts kriminālprocess, nozīmēta ekspertīze. Pagaidām nav informācijas par to, vai ir vardarbīgas nāves pazīmes, taču skaidrs ir tas, ka sievietes ķermenis ir atrasts un viņas meklēšana ir pārtraukta.

“Dzirksteles” aptaujātie vietējie iedzīvotāji pauda – ir zināms mierinājums, ka viss ir atrisinājies, jo visbriesmīgākā ir neziņa. Šis notikums bija satraucis un joprojām satrauc liteniešus. Viņi zina stāstīt, ka dīķis, kurā atrasts A.Čaupales ķermenis bez dzīvības pazīmēm, atrodas apmēram 20 metru attālumā no viņas dārza un apmēram puskilometru no sievietes dzīvesvietas. Cilvēki pārdzīvo par sievietes bojāeju, raksturo viņu kā čaklu darba darītāju, kura agri kļuva atraitne un viena uzaudzināja trīs dēlus.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka bez vēsts pazudusī 68 gadus vecā A.Čaupale no mājas bija izgājusi plānā jakā un gumijas zābakos. Sievietes meklēšanā kā brīvprātīgie iesaistījās viņas radinieki, draugi un citi labas gribas cilvēkiem. Viņi ķēdītē gāja pa mežu. Sievietes meklēšanā tika izmantots arī drons.

“Dzirkstele” izsaka līdzjūtību A.Čaupales tuviniekiem.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.