Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Bibliotēkas pakalpojums Sinolē saglabāsies

Lejasciema pagasta pārvaldes vadītājs Māris Milns “Dzirkstelei” saka – ir doma šo ēku pārdot. Foto: Ginta Alberte

Gulbenes novada bibliotēkas direktore Sabīne Jefimova “Dzirkstelei” precizē informāciju par to, ka Sinolē bibliotēkas pakalpojumu sniegšanas vieta saglabāsies arī turpmāk. Sinoliešus esot satraucis 5.aprīļa “Dzirksteles” rakstā “Pašvaldības šāgada kopbudžets – 48,9 miljoni eiro” paustais, ka 35 000 eiro finansējums plānots Sinoles bibliotēkas un neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta pārcelšana uz Lejasciemu. Laikraksts šo informāciju uzzināja, iepazīstoties ar pašvaldības publicēto novada domes priekšsēdētāja Anda Caunīša ziņojumu sakarā ar šo budžeta gadu.

Lejaciema pagasta bibliotēkas pakalpojumu sniegšanas vieta Sinolē saglabāsies, bet būs citā ēkā – turpat netālu pāri ielai. “Šā gada laikā bibliotēkas punkts Sinolē tiks pārcelts no bijušā kultūras nama telpām uz ēku “Gaujmalas”. Uz šo ēku no Sinoles bijušā kultūras nama pārcelts tiks arī neatliekamās medicīniskās palīdzības punkts. Abu šo pakalpojumu sniegšanai tiks atvēlētas telpas, divās vai trīs istabās,” “Dzirkstelei” teica Lejasciema pagasta pārvaldes vadītājs Māris Milns.

Izjautāts, kas turpmāk notiks ar Sinoles bijušo kultūras namu, M.Milns teica – ir doma šo ēku pārdot.

2015.gadā “Dzirkstele” rakstīja, ka pašvaldība apsver izmantot šo savu ēku kā bēgļu iespējamo izmitināšanas vietu. Sinoles kultūras nams ir celts 1969.gadā. Tā ir tipiska padomju laiku būve. Divstāvu ēka atrodas autoceļa malā, bet sešu kilometru attālumā no Lejasciema pagasta centra un trīstik lielākā attālumā no Gulbenes novada centra.

— Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.