Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Bijusī Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektore tiesājas ar pašvaldību

Foto: “Pexels.com”.

1.augustā pulksten 10.00 Vidzemes rajona tiesā Gulbenē plānots skatīt Lienītes Reinsones-Leišavnieces prasību pret novada pašvaldību “par atlaišanas pabalsta un morālā kaitējuma atlīdzinājuma piedziņu” – liecina tiesu portālā lasāmā informācija. Tiesas sēde būs atklāta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī lieta tiesā iesniegta jau pagājušā gada 27.decembrī. Pirmā tiesas sēde bija ieplānota 26.aprīlī, taču tika atlikta.

Jau vēstīts, ka Lienīte Reinsone-Leišavniece, kura Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektore bija kopš 2019.gada (saskaņā ar VID publisko informāciju), šo amatu pēc pašas vēlēšanās atstāja pagājušā gada 25.novembrī. L.Reinsone-Leišavniece bija lūgusi atbrīvot viņu saskaņā ar Darba likuma 100.panta 5.daļu, kurā ir teikts, ka tikumības un taisnprātības apsvērumu dēļ darbinieks nevar vairs strādāt šo darbu.

Pēc tam pašvaldības izpilddirektora vietas izpildītāji uz maiņām ir bijuši Kristaps Dauksts, kurš pašvaldībā vada Īpašumu pārraudzības nodaļu, un J.Barinskis, kurš iepriekš bija Attīstības un projektu nodaļas vadītājs, bet 21.februārī kļuva par domes priekšsēdētāja padomnieku. Vienlaikus viņš atkal pildīja izpilddirektora vietas izpildītāja pienākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar 11.aprīli par pašvaldības izpilddirektori sāka strādāt Antra Sprudzāne, kura iepriekš vairāk nekā 20 gadus bija novada bibliotēkas direktore. Viņa startēja konkursā uz pašvaldības izpilddirektora vakanci un kopā ar otru pretendentu – J.Barinski – bija visaugstāk vērtētā kandidatūra. A.Sprudzāni izpilddirektores amatā apstiprināja deputāti novada domes 31.marta sēdē.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (15)

 1. Aizgāja pēc pašas vēlēšanās – ko tagad grib iztiesāt? Atkal kāpostiņš pilnas ausis piedziedājis un tā tik skrien pakaļ kā akla vista…

  33
  4
 2. Viņai kāds spēcīgs uzņēmums novadā speciāli darba vietu izveidoja, lai būtu tuvāk idejiskiem biedriem. Nepietiek?

  25
  2
 3. Kāds var būt morāls kaitējums blondīnei bez kaut kādas morāles?

  25
 4. Kā tad tikumīgi un taisnprātīgi ir ar pašvaldības grantu konkursa “Starters” atbalstu vīra kungam mobilu auto, mīksto mēbeļu tīrīšanas pakalpojumu nodrošināšanai?
  Pārdomāja un līgumu neslēdza vai kā? Tikumīgs un taisnprātīgs klusums par nodokļu maksātāju naudiņu.
  Nu var redzēt – kas bija primārā interese. Ne jau novada attīstība, ja pat nav neērti tiesāties.

  21
  1
 5. Meli meli meli. 😩🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🍾

  5
  2
 6. Attīstītās valstīs netur liekēžus ilgāk par pieciem gadiem, citādi saslimst ar korupciju. ASV pēc zaudējuma vēlēšanās aiziet visa administrācija, tādu praksi mums ļoti derētu ieviest.

  15
 7. Izskatās, ka tad, kad kaunu dalīja, mūsu bijušās izpilddirektores mājās nebija. Vai tiešām par maz tika paņemts sev prēmijās, kad vēl sēdēja domē. Trūskst vārdu par nekaunību.

  15
  2
 8. Tiesa šo jautājumu iztiesās,bez jūsu komentāriem aprobežotajiem. Ko gan viņa jums nodarījusi,kauns.Suņi rej,bet karavāna iet tālāk…..

  3
  15
 9. Ja neatceries, tad piedzērusies uzbrauca pensionārei, bet nekādu sodu nesaņēma.

  14
  2
 10. Novada iedzīvotāji, kuri nevēlas, lai izķengā pašvaldības naudu ambīciju apmierināšanai – aprobežoti suņi ????

  7
  2
 11. Pēc tā, kas tur sarakstīts, neko nevar saprast. Priekš kam tur tie citi cilvēki pieminēti, kāda ir lietas būtība? Autore laikam bij marinētas sēnes saēdusies, kad šito sacerēja.

  5
  3
 12. Apsveicu, tu esi vienīgais cilvēks, kurš neko nesaprata. Laikam ne no Gulbenes. Maini auto marku!

  6
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.