Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Brīvības ielai un rotācijas aplim Gulbenē — defekti

Viskaitinošākās autovadītājiem ir dzelzceļa pārbrauktuves – tās nav izturīgas. Foto: Gatis Bogdanovs

Gulbenes novada pašvaldība aicina būvuzņēmēju SIA “8CBR” ne vēlāk kā līdz 15.maijam uzsākt defektu novēršanu rotācijas aplī un Brīvības ielā.

Gulbenes novada pašvaldība un būvuzņēmējs SIA “8 CBR”, pamatojoties uz pašvaldības atklātā konkursa rezultātu, 2018.gada 16.februārī noslēdza iepirkuma līgumu “Par rotācijas apļa izveidi un Brīvības ielas pārbūvi no Brīvības ielas 67 līdz Brīvības ielai 106”.

Būvdarbi līguma ietvaros ir pabeigti, un objekts tika nodots ekspluatācijā 2020.gada 10.janvārī. Saskaņā ar noslēgto līgumu garantijas termiņš veiktajiem darbiem ir 60 mēneši no objekta ekspluatācijā pieņemšanas datuma. Garantijas termiņš šobrīd nav beidzies.

“Dzirkstele” pašvaldībā noskaidroja, ka pagājušā gada 20.septembrī pašvaldība kopā ar būvuzņēmēja pārstāvi ir sastādījuši un parakstījuši defektu aktu šim objektam, kurā ir norādīti konstatētie defekti, kuri jānovērš līdz šī gada 1.jūnijam.

Uz Brīvības ielas ietves – iesēdums. Foto: Gatis Bogdanovs

Bet šogad, kad pašvaldība veica objekta apsekošanu pēc ziemas sezonas, tā ir konstatējusi jaunus defektus – gājēju celiņā izveidojies iesēdums, dzelzceļa pārbrauktuvēs ir izveidojušās deformācijas, rotācijas aplī asfalta segumā ir iesēdums. Daļa no defektiem ir bīstami satiksmei.

Pašvaldība aicina būvuzņēmēju ne vēlāk kā līdz 15.maijam uzsākt šo defektu novēršanu. Gadījumā, ja būvuzņēmējs līdz 15.maijam neuzsāks defektu novēršanu, pašvaldība nolīgs citu personu defektu novēršanai, ievērojot publisko iepirkumus regulējošos normatīvos aktus, un būvuzņēmējam būs jāsedz defektu novēršanas izmaksas, kā to nosaka līgums. Turklāt defektu novēršanas izmaksu segšanai pašvaldība ir tiesīga izmantot būvuzņēmēja iesniegto garantijas laika nodrošinājumu.

“Dzirkstele” sazinājās ar SIA “8CBR”. Uzņēmums sola, ka līdz 15. maijam defektu novēršana tiks uzsākta.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Te pa vienai bedrei,bet kad kaut ko darīs uz Tirza- Galgauska ceļa un Tirza- Velēna asfalts ir beigts un caurum caurumos.

    24
  2. Īpašs uzņēmums kurš atbildību neuzņemas, un īpaša pašvaldība kura nav spējīga saukt pie atbildības šādu uzņēmēju kurš savu darbu jau kuro reizi veic nekvalitatīvi. Kāpēc vispār redzot šī uzņēmuma attieksmi pret garantijas termiņiem un noteikumiem un darbu kvalitāti vispār tiek veikta sadarbība ar šo uzņēmumu??? Paldies Gulbenes novada pašvaldības vadītājam un pārējiem Tautas kalpiem par naudas izšķērdēšanu. Ceļš Tirza – Galgauska vienkārši perfekts, pēc visiem Eiropas standartiem – Vairāk tādu ceļu Latvijai un vairāk tādu negodprātīgu korumpētu uzņēmēju un pašvaldības vadītāju!!!

    28
    1
  3. Tā jau ir Tirzā brauc pa cauriem ceļiem un arī uz svētkiem ar cauriem, salāpītiem brunčiem. Kad kaut ko mainīs ,pie varas vecie vēži un vēzenes un pensionāres kultūrnieces.

  4. Tirzai!Kur ir Tirza-Velēna asfalts????Ir no Lizuma-Velēna,bet nekas krimināls.Bet Galgauska-Tirza,tas lai izsistu zobus un lauztu mašīnas.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.