Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutu pieturu sarakstos virzienā no Rīgas uz Balviem un Gulbeni

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

No 29. jūnija reģionālo autobusu pasažieriem, kuri brauks maršrutos Rīga–Balvi un Rīga–Gulbene, kā arī Rēzekne–Balvi–Gulbene un Balvi–Litene–Gulbene, jārēķinās ar izmaiņām apkalpotajās pieturās, kas būs iekļautas kustības sarakstos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Izmaiņas tiek veiktas, lai nodrošinātu iedzīvotāju iespēju ērtāk tikt uz darbu vai vakaros mājās,” saka VSIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Heinsberga.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 7910 Rīga–Balvi vairākos reisos tiks iekļautas pieturas Vaive un Aprūpes centrs (Litenes pagastā). Turpmāk pieturu Vaive pasažieri varēs izmantot reisos, kas kursē no Balvu autoostas – pulksten 5.55 (no pirmdienas līdz sestdienai), pulksten 8.50 (katru dienu) un pulksten 13.20 (svētdienās), savukārt pieturu Aprūpes centrs – reisos pulksten 18.55 no Rīgas (kursē katru dienu) un pulksten 19.15 (piektdienās), kā arī reisos no Balviem pulksten 5.55 (no pirmdienas līdz sestdienai). Minētajā maršrutā autobusi reisos, kas pulksten 8.50 izbrauc no Balviem, nepiestās pieturās Dārzniecība un Saliņkrogs (jo trīs mēnešu laikā tajās neiekāpa un neizkāpa neviens pasažieris).

Reģionālās nozīmes maršruta nr. 7632 Rēzekne–Balvi–Gulbene reisos pulksten 13.10 no Rēzeknes un pulksten 06.05 no Gulbenes, kā arī maršruta nr. 7623 Balvi–Litene–Gulbene reisos pulksten 07.15 no Gulbenes autobusi turpmāk neapstāsies pieturā Dārzniecība, bet reģionālās nozīmes maršruta nr. 7618 Rīga–Gulbene reisos pulksten 14.15, pulksten 18.10 un pulksten 20.30 no Rīgas – pieturā Saliņkrogs.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Norma – A”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Vidzemes plānošanas reģionu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.