Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Degradētās teritorijas Dzelzceļa ielā 1B Gulbenē sakārtošanai dots pēdējais termiņš

Joprojām nav līdz galam sakārtota degradēta teritorija Gulbenē, Dzelzceļa ielā 1B, kas pieder SIA “LZM” valdes priekšsēdētājam Mārim Rinkulim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada būvvalde ir veikusi apsekošanu un mutiski devusi pēdējo termiņu darbu pabeigšanai līdz 1.jūnijam. Ja arī tad vēl teritorijas sakārtošana nebūs pabeigta, tiks uzsākta piespiedu izpilde – informēja novada pašvaldības izpilddirektore Antra Sprudzāne, atbildot uz deputātu iepriekš iesniegtajiem jautājumiem Gulbenes novada domes 25.maija sēdē.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. Puspilsēta ir ar pašvaldības degradētiem (aizaugušiem un nepļautiem) īpašumiem, bet tas jau sīkums. Galvenais drāzt tautu!

  19
  1
 2. Un Gaitnieku ielā 13?
  Tieši Gaitnieku un Dzelzceļa krustojumā, cik ilgi tas tur stāvēs? Murgs, viss aizaudzis, iekšā krūmi jau aug. Ja ar celtniecības žogu apjozts, tad tā drīks stāvēt mūžīgi?

  19
 3. Un degusī māja uz dzelzceļa ielas, kāpēc tur neko neliek darīt? Šai mājai vairāk tiek iets un braukts garām, jo ceļš ved uz staciju un autoostu! Bet dzelzceļa 1B reti kurš garām iet. Tur nezin kāpēc uzēdušies cilvēkam!

  19
 4. nez kāpēc šīs teritorijas dezinātājus vēl neviens nav atradis un sodījis

 5. Neuztraucies, anonīmais, izcirtīs tevi kaitinošo Gulbīša parku un tukšajā placī ierīkos tirgus laukumu. Katra diena, kad neaiztiek kādu zaļu vietu Gulbenē, vieš cerību, kā ieklausīsies pasaules pieredzē par karstuma viļņiem un vecos kokus apkops un vēl jaunos stādīs klāt. Pat Rīga ir attapusies un apzaļumo ielas. Tad jau kaut kad atrāpos arī līdz Gulbenei. Bet tu steidzīgi, anonīmais, kāpēc?

  1
  2
 6. Kapēc Ozolu 39 namīpašniekam nenosaka pēdējo termiņu?Nav intereses?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.