Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Deinstitucionalizācijas plānu īstenošanā Gulbenes novadā rasts finansējums uzlabojumu veikšanai

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Sakarā ar izveidojušos finansējuma ietaupījumu projektā “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai Gulbenes novadā” projekta īstenošanas termiņš ir pagarināts līdz 2023.gada 31.decembrim – informē Gulbenes novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ietaupīto finansējumu plānots novirzīt papildu uzlabojumu veikšanai jau izveidotajos sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras objektos.

Līdz 2023.gada decembrim plānots veikt šādas papildu aktivitātes:

  • dienas aprūpes centrā un specializētajās darbnīcās pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem (Dzirnavu 7a, Gulbene) iegādāties papildus aprīkojumu kokapstrādes telpai, kā arī ēkas teritoriju papildināt ar noliktavas konteineriem un nodrošināt āra apgaismojumu pie ēkas ieejas (“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT);
  • grupu dzīvokļa pakalpojumā (“Doktorāts” Tirzas pagasts) izveidot autostāvvietu cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī ēkā uzstādīt papildus margu pie kāpnēm uz 2.stāvu (“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT);
  • ģimeniskai videi pietuvinātā pakalpojumā (Stāķi 11, Stradu pagasts) plānots iegādāties papildus mēbeles un aprīkojumu (“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Es negribu pat atvainoties par savu komentāru. DEINSTITUCIONALIZĀCIJAS plāns. Vata f…
    Jūs tiešām esat de…i? Kas tā par Latviešu valodu. Nu ja tiešām savā valodā vārdu nav un krievu nerakstām tad nerakstam vispār. Vājprāts.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.