Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Digitalizēs Tanslavu kapus

Tanslavu kapi. Foto: no “Google Maps”

Līdz 5.oktobrim pašvaldība veic tirgus izpēti ar mērķi atrast Gulbenes jauno jeb Tanslavu kapu digitalizētāju. Šo darbu veikšanas pasūtītāja ir pilsētas labiekārtošanas iestāde. Tehniskajā specifikācijā noteikto darbību īstenošana paredzēta līdz 2024.gada 30.jūnijam; pieejamais finansējums ir 3000 eiro – liecina pašvaldības publiskota informācija.

Digitalizācija paredz: kapavietu topogrāfisko uzmērīšanu digitālā formā un numuru piešķiršanu kapavietām; kapavietu foto fiksāciju vismaz no divām pusēm; informācijas tehnoloģijas sistēmas izveidi un pielāgošanu ikdienas darbam (integrēta attēlošana gan digitālā kartē, gan datu tabulās; nodrošināta iespēja šīs sistēmas lietotājam veikt izmaiņas par kapsētas infrastruktūras objektiem, kapavietām, apbedījumiem, labiekārtojuma elementiem un ilggadīgiem stādījumiem). Paredzēts nodrošināt kapsētas fiksēto datu publicēšanu, lai informācija par apbedīto vārdiem, uzvārdiem, dzimšanas un miršanas datiem būtu pieejama iedzīvotājiem bez maksas.

Tanslavu kapi atrodas piepilsētā – Daukstu pagastā. Kapsēta aizņem 7,9 hektārus. Tā atklāta 1981.gada decembrī. Tanslavu kapsēta ir tā saucamā atvērtā kapsēta. Tas nozīmē, ka tur notiek jauni apbedījumi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.