Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Diviem Gulbenes bērnudārziem taps jauni rotaļlaukumi

Teritorijas labiekārtošana un rotaļlaukuma izveide Gulbenes 1.bērnudārzam O.Kalpaka iela 70A tiks veikta par 218 283,75 eiro bez PVN. Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenes novada pašvaldība ir rezumējusi divus publiskos iepirkumus, kas attiecas uz pilsētas 1. un 2.bērnudārzu – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Abos gadījumos pašvaldība ir izvēlējusies sadarboties ar SIA “Jūrmalas mežaparki”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Teritorijas labiekārtošana un rotaļlaukuma izveide Gulbenes 1.bērnudārzam O.Kalpaka ielā 70A tiks veikta par 218 283,75 eiro bez PVN. Pavisam šim pašvaldības sludinātajam atklātajam konkursam bija pieteikušies divi pretendenti.

Bērnudārza vajadzībām taps šādas koka/tērauda konstrukcijas: 6 nojumes, 6 smilšu kastes ar mājiņu un virtuvīti, 6 šūpoles ar grozu, 6 līdzsvara šūpoles, 2 dažādas automašīnas, vilcieniņš, kuģītis un namiņš ar slidkalniņu, kā arī mājiņa ar interaktīvu paneļu labirintu un interaktīvo paneļu siena, vairākas atsperšūpoles un slidkalniņš ar līšanas cauruli, batuts un citas rotaļu iekārtas. Paredzams, ka bērnu rotaļlaukumu klās gumijas mulčas segums, kura biezums – ne mazāks par 5 centimetriem. Gumijas segumam paredzēta norobežojošā plastiskā apmale.

Pilsētas 2.bērnudārza Bērzu ielā 4B teritorijas labiekārtošana un rotaļlaukuma izveide, kā arī atjaunošanas darbi maksās 214 447,71 eiro bez PVN. Šim atklātajam konkursam bija saņemti piedāvājumi no trīs pretendentiem. Bērnudārza vajadzībām taps 2 nojumes, 2 šūpoles, 2 šūpoļu kompleksi, 3 dažādas kompleksas rotaļu konstrukcijas, vingrošanas iekārta, līdzsvara tilts un taka, balansa taka, smilšu kaste ar mājiņu, slidkalniņu un interaktīvajiem paneļiem, 6 dažādas atsperšūpoles, 2 dažādi cauruļveida zvani, 2 dažādas bungas, āra ksilofons. Arī šīm rotaļu iekārtām ir paredzēts bērniem drošs pamatnes segums.

Abos objektos darbi jāpabeidz 240 dienu laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Trešajam dārziņam nevajag????? Kāpēc vecākiem pa savu naudu jātaisa šūpoles mājiņas utt laukumiņā???? Mainās grupiņas un laukumi a uzzstellētās iekārtas pārvietot nevar. Kāpēc apdalat 3 dārziņu????????

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.