Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Draudu e-pastus saņem arī Gulbenes novada izglītības iestādes

Foto: “Pexels”.

Šajās dienās gandrīz 300 Latvijas skolas un aptuveni 400 pirmsskolas iestādes saņēma draudu e-pastus par it kā iespējamiem drošības riskiem. Policija norāda, ka tie ir zema riska draudi un satraukumam nav pamata. Gulbenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova trešdien “Dzirkstelei” sacīja, ka arī mūsu novada izglītības iestādes ir saņēmušas draudu vēstules.

“Iestāžu vadītāji ziņoja Valsts policijai un rīkojās atbilstoši norādēm. No Valsts policijas tika saņemta ziņa, ka apdraudējuma risks konkrētajā gadījumā ir zems. Izglītības iestādes rīkoja mācību trauksmes un pārrunāja ar bērniem, kā rīkoties dažāda apdraudējuma situācijās. Naktī uz skolām draudu ziņa tika izsūtīta vēlreiz. Pašvaldības policija dienas laikā apsekos katru izglītības iestādi, lai pārbaudītu teritoriju un stiprinātu drošības sajūtu bērnos un skolotājos. Gadījumā, ja Valsts policija mainīs izteikto draudu riska līmeni, policijas pārstāvis sazināsies ar izglītības iestādēm un informēs par turpmāko nepieciešamo rīcību,” stāstīja D.Kablukova.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

 1. Un Gulbenes skolas nerīkojās vispār nekā,pat vecāki nebij lietas kursā!Gribētu pajautā kurš tad nes atbildību par mūsu bērniem skolā kad viņi atrodās?

  18
  1
 2. Nedramatizēsim situāciju. Bet lai policija dara savu darbu un ātri. Un šos malaļetkus teroristus aiz restēm. Vecākiem domāt,cik jūsu bērns ir pie datora.

  9
  8
 3. Visdrīzāk, ka nav mazgadīgais, jo esot darbojies arī Polijā un ASV. Vēlams būtu, ka pēc atrašanas nonāk nevis iestāžu, bet bērnu vecāku rokās. Tas būtu tikai taisnīgi.

  5
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.