Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Drīzumā dzemdību nodaļa Balvos sāks darbu jaunajās telpās

Balvu slimnīcas dzemdību nodaļas palāta. Foto: “www.slimnicuapvieniba.lv”.

Aktīvi turpinās renovācijas darbi Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā, līdz ar to dzemdību nodaļas darbība uz remonta laiku ir pārcelta uz ķirurģijas un ginekoloģijas nodaļu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Logina “Dzirkstelei” stāsta, ka no Gulbenes novada salīdzinoši bieži jaunās māmiņas dodas sagaidīt mazuli uz Balvu dzemdību nodaļu, lai gan oktobrī Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā ir piedzimis tikai viens bērniņš no Gulbenes novada. Kopumā šogad Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīti 184 mazulīši, no kuriem 21 ir dzimis šī gada oktobrī. Savukārt septembrī – 13, augustā – 20, jūlijā – 23. Kopā Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā strādā 7 vecmātes.

“Uz Balvu slimnīcas dzemdību nodaļu brauc māmiņas arī no Ludzas, Preiļiem, Alūksnes, Rīgas un pat no Ventspils, lai sagaidītu savu mazulīti. Jaunās māmiņas no Gulbenes novada vienmēr ir gaidītas Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā, kur māsiņas, sanitārītes, vecmātes un dakterīši vienmēr laipni un mīļi jūs sagaidīs un palīdzēs sagaidīt bērniņu,” uzsver A.Logina.

Šobrīd dzemdību nodaļā ir uzsākti apdares darbi un tiks ieliktas durvis. Ir atvestas jaunas gultas, novembra vidū atvedīs arī mēbeles – skapīšus, galdus un citas, kas tiks izvietotas nodaļas izremontētajās palātās un personāla telpās. Paredzēts, ka dzemdību nodaļa darbību jaunajās telpās sāks novembra beigās vai decembra sākumā. Jaunās telpas būs modernākas, mājīgākas un atbildīs visām mūsdienu noteiktajām prasībām. Tās būs ērtākas un patīkamākas gan jaunajām māmiņām, gan funkcionālākas un parocīgākas personāla darbam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dzemdību nodaļas remonts tiek pilnībā finansēts no slimnīcu apvienības budžeta. Dzemdību nodaļas darbība nav apstājusies – joprojām jaunās māmiņas ir gaidītas Balvu slimnīcā.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Vienu ģinekoloģi arī vajag ,,uz remontu aizvest”!Psiho,auro un bļauj,uzvedas kā šefene! Jāapmeklē psihologs,nu nevar tā strādāt!

  2. Iespējams mums ir vienādas domas ar anonīmo. Ceru, ka šo arī citi redzēs. Kā gan vecmāte drīkst pacelt balsi uz topošo māmiņu kura ir dzemdību procesā? Un pēc tam vispār par mazuli un mammu nelikties ne zinis. Jo atnāca mūs apraudzīt tikai nākamajā dienā kad jau strādāja cita vecmāte.
    Ļoti ceru, ka otreiz viņa nestrādās, kad es tur būšu. Kapēc vispār tādas tur strādā….? 🤨

  3. Pati tur dzemdēju ,ja tiksi ,,slavenajai vecmātei” viss būs čikiniekā,ja tiksi raganai :Dievs Tēvs stāvi klāt,diemžēl tur strādā PSRS stilā,jā un bļauj virsū,ja ,,neproti vai ilgi dzemdē”,man pašai bļāva virsū,apsaukāja un brutāli izmeklēja,un visā procesā tik bļauj ,tik bļauj….šausmīgas atmiņas,jo visi jau klusē,pa muti taču nesita un māte ,bērns dzīvi,tātad viss ok!!!! Dzemdības nebeidzas ar dzemdībām,viss tikai sākas.Balvi liels fui Jums!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.