Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Druvēniete atsaucas aicinājumam ziedot

Šoreiz Gulbenes slimnīcas virtuvei Ilga Rubene sarūpēja tomātus un kartupeļus, kā arī papriku, kas izaugusi viņas bioloģiskajā saimniecībā “Ziemeļi”. Foto: Gatis Bogdanovs.

Druvēniete Ilga Rubene, kurai ir bioloģiskā saimniecība “Ziemeļi”, atsaucās SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” aicinājumam ziedot savus audzētos lauksaimniecības produktus slimnīcu apvienības virtuvei.

“Izlasīju laikrakstā “Dzirkstele” aicinājumu ziedot dārzeņus Gulbenes slimnīcai un sapratu, ka tas ir jāizdara. Man ir bioloģiskā saimniecība, kurā audzēju kartupeļus, dārzeņus un siltumnīcā tomātus. Raža šogad padevusies laba, tāpēc varu atļauties arī ko uzdāvināt. Man ir, ko dot, un es labprāt palīdzu cilvēkiem. Arī tāpat iedodu cilvēkiem, kuriem grūtāk klājas. Laikam tā sirds man tāda laba. Man pat Gulbenē neko nevajadzēja, bet es vienalga tos tomātus atvedu. Tā taču ir labdarība, un nav jau svarīgi, kam, – galvenais, ka kādam var palīdzēt. Es to tiešām daru ar prieku! Man pašai nav nācies gulēt šajā slimnīcā, tāpēc nezinu, kā tur baro. Domāju, ka labi, bet noteikti jau noderēs arī mani dārzeņi. Viņi taču audzēti bez “ķīmijas” – tieši tas, kas vajadzīgs cilvēkiem, kas te atrodas. Saimniece bija priecīga, un, ja vēl paspēs nogatavoties zaļie tomāti, tad droši vien atvedīšu vēlreiz. Tagad jau palika auksts un tomāti pārstāja gatavoties, bet, ja nu kas, tad nesīšu telpā. Gan jau kaut kas sanāks,” sacīja I.Rubene.

  • Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.