Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Druvienas sporta halles pielāgošana BMX vajadzībām pagaidām atsaukta

Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Druvienas sporta halles pielāgošanu BMX sporta veida vajadzībām izņemt no deputātu skatāmajiem jautājumiem. To komitejas sēdē 22.decembrī ierosināja Lauris Krēmers, kurš novada pašvaldībā vada Sporta pārvaldi. Viņš tādējādi iestājās pats pret savu iniciatīvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L.Krēmers paskaidroja: “Ir mainījušies apstākļi pēc vakardienas sarunām ar BMX pārstāvjiem. Secināja, ka laikam tomēr nevajadzēs. Vai tā mana ideja par šīs zāles (Druvienas hallē – red.) pielāgošanu BMX vajadzībām vismaz pagaidām ir jāatliek, jo no BMX pārstāvjiem es sapratu, ka viņi par katru cenu negrib tur iet. It sevišķi, ja ir iedzīvotāju neapmierinātība. Un viņi arī teica – kamēr to zāli iekārtotu, tāpat paies laiks, būs pavasaris. Līdz ar to arī skatīsimies, vērtēsim, kā tad zāle (Druvienas hallē – red.) tiks noslogota līdz vasaras periodam no druvēniešu puses. Viņi (BMX entuziasti – red.) jau ir iesaistījušies alternatīvu meklēšanā, kas neizraisītu tik lielu pretestību.”

Šajā sakarā novada domes 22.decembra izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē, kuru vadīja deputāts Anatolijs Savickis, no darba kārtības tika izņemts jautājums par Druvienas sporta halles lielās zāles pielāgošanu BMX sporta veida treniņiem ziemas apstākļos. Jautājums arī netiks virzīts deputātu izlemšanai novada domes decembra sēdē. Tas nozīmē, ka pagaidām krasas pārmaiņas Druvienas sporta halli neskars. Tas ir pašu Druvienas aktīvo sportotāju panākums, jo viņi ne tikai cītīgi apmeklē savu sporta zāli nedēļas nogalēs, bet arī nebaidās publiski un personiski paust savu nostāju.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

  1. Patīkami, ka cilvēkiem nav vienalga. Ir dažādi viedokļi un neviens nav nepareizs.

  2. Paldies dzirkstele par to ka liedzat iespēju komentēt, jo diez vai tagad te būs komentāri. Veiksmi bankrotā !

  3. Situācija ir sarežģīta, no vienas puses cilvēku paliek mazāk, no otras – nevar taču pagastiem atņemt visu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.