Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Europe Direct” centrs Gulbenē aicina piedalīties Eiropas dienas aktivitātēs

“Europe Direct” centrs Gulbenē Eiropas dienā, 9.maijā, kopā ar jauniešiem un pedagogiem no Spānijas, Itālijas, Polijas, Tirzas pamatskolas un Gulbenes jauniešiem, kā arī Eiropas brīvprātīgajiem papildinās Eiropas dārzu Gulbenē ar jauniem stādiem. Notiks arī Eiropas pagalma svētki jauniešu centra “Bāze” pagalmā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Eiropas dārzs, kas tapis 2015.gadā, bija lieliska iniciatīva, kuru vēlamies turpināt un aktualizēt, iedēstot jaunus stādus – kociņus un košumkrūmus, kas raksturīgi Polijai, Spānijai, Itālijai un Latvijai,” saka “Europe Direct” centra Gulbenē koordinatore Indra Logina.

“Europe Direct” centrs Gulbenē sadarbībā ar Gulbenes novada bibliotēku arī organizē foto orientēšanās spēli gulbeniešiem un viesiem “Eiropa manā pilsētā”. Gan individuālie dalībnieki, gan komandas līdz 14.maijam ir aicināti apmeklēt objektus Gulbenē, kuru izveidē vai atjaunošanā ir izmantots Eiropas Savienības finansējums, tajā skaitā arī Gulbenes novada pašvaldības līdzfinansētie projekti. Vairāk informācijas – “Gulbenesbiblioteka.lv”, bibliotēkas “Facebook” kontā un @Europedirectgulbene.

“Vēl šajā dienā iestādes, arī individuāli, aicinām izkārt pie ēkas Eiropas Savienības karogu, no 7. līdz 9. maijam “Esmaja.lv” piedalīties tiešsaistes testā “Eiropas eksāmens”, 9.maijā viesoties Eiropas pagalma svētkos Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā (sīkāka informācija šeit). Latvija jau 19 gadus ir Eiropas Savienības dalībvalsts un mēs – Eiropas Savienības pilsoņi. Leposimies un 9.maijā svinēsim Eiropas dienu, piedaloties un organizējot dažādus pasākumus, aktivitātes un stiprinot izpratni par mūsu kā eiropiešu izaugsmes iespējām, solidaritāti, kultūru dažādību un vērtībām, kas mūs vieno! Mēs varam būt lepni par savu valsti un piederību Eiropai, kas tiecas būt zaļākais kontinents pasaulē, veicina jaunu prasmju apguvi un kāpina savu konkurētspēju citu valstu vidū. Mēs esam daļa no Eiropas Savienības, kas rūpējas par drošību un iestājas par demokrātiju, tiesiskumu un brīvībām,” uzsver I.Logina.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.