Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Februārī Gulbenes novadā reģistrēti 12 jaundzimušie un 33 aizsaulē aizgājušie

Foto: “Pexels”.

Februārī Gulbenes novadā reģistrēti 12 jaundzimušie, sastādīti 33 miršanas reģistri, kā arī 2 laulības reģistri. Par to informē Gulbenes novada Dzimtsarakstu nodaļa.
Dzimšanas apliecības saņēmuši 8 zēni un 4 meitenes. Puisīšiem vecāki devuši vārdus: Tomass Teilors, Edgars, Erlends, Everts, Kevins, Raivo, Reinis, Ralfs. Meitenītēm doti vārdi: Ance, Lana, Sofija, Līna. Piecu jaundzimušo vecāki sastāv laulībā, 6 bērniem atzīta paternitāte, 1 jaundzimušā
reģistrā ziņas norādītas par bērna māti. 4 bērni māmiņām ir pirmie, 3 – otrie, 3 – trešie, 1 – ceturtais,
1 – piektais. Pieci jaundzimušie deklarēti Gulbenē, pa 1 jaundzimušajam – Daukstu, Galgauskas,
Lizuma, Rankas, Stāmerienas, Stradu un Tirzas pagastā.

Februārī reģistrēti 33 aizsaulē aizgājuši iedzīvotāji: 15 vīrieši vecumā no 25 gadiem līdz 91 gadam un 18 sievietes vecumā no 68 līdz 100 gadiem. Reģistrēti miruši 12 Gulbenes pilsētas iedzīvotāji, pa 3 no Lejasciema, Lizuma, Stāmerienas un Stradu pagasta, pa 2 no Beļavas un Tirzas pagasta, pa 1 no Jaungulbenes, Litenes un Rankas pagasta, 2 personu dzīvesvietas bija deklarēta citās pašvaldībās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. tas laikam ir tas pozitīvais pavērsiens sādžas nākotnei – cik labi te ir dzīvot un mirt, drīz paliks kādi 3000 iedzīvotāji un tad vēl mazāk

  12
 2. Vīrieši jaaudzina par vīriešiem, stipriem ģimenes balstiem un pelnītājiem, un sievietes par sievietēm- pavarda uzturētājām, tad arī būs ģimenes un dzims bērni. Nevis skatīties tv degradējošos šovus par šķiršanos un izlaidīga dzīves veida popularizēšanu.

  15
  1
 3. Jāaudzina, jādara utt. Es tādiem saku – ņem un dari. Tad uzreiz ir atrunāsanās. Ko nu es.

  2
  5
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.