Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Gulbenē teic paldies par darbu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem

PĒC SVINĪGĀ pasākuma iespēju nofotografēties ar augstajām amatpersonām izmantoja arī seržants Artūrs Grasis (otrais no kreisās). Foto: Gatis Bogdanovs

Trešdien, atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 159.gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona darbinieki saņēma VUGD apbalvojumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums notika VUGD Gulbenes daļā, un uz to bija ieradušies pārstāvji no deviņām Vidzemes reģiona pārvaldes daļām un posteņiem. Kopumā Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonām tika pasniegts viens Iekšlietu ministrijas un 29 VUGD apbalvojumi. Vairāki apbalvotie savus apbalvojumus saņēma jau maija sākumā svinīgos apstākļos.

VUGD Goda rakstu saņēma arī seržants Artūrs Grasis, Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes daļas vada komandiera vietnieks, un leitnants Dāvis Jermacāns, Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes daļas vada komandieris.

Pasākumā zvērestu deva 20 Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, kas dienestu uzsākušas šogad, starp viņiem arī gulbenietis Jānis Avotiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu pildīšanu, teicamiem darba rezultātiem un sasniegumiem dienesta pienākumu pildīšanas laikā, un sakarā ar Latvijas Ugunsdzēsības 159.gadadienu VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” saņems arī leitnants Kristaps Princovs, Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes daļas vada komandieris, un virsniekvietnieks Arturs Vičs, Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes daļas vada komandiera vietnieks. VUGD Gulbenes daļas komandieris majors Gatis Gutāns laikrakstam sacīja, ka viņi uz svinīgo pasākumu nevarēja ierasties, tāpēc savus apbalvojumus saņems vēlāk.

“Šie cilvēki savus apbalvojumus saņems tuvākajās dienās ne mazāk svinīgos apstākļos. Prieks par jaunajiem kadriem, jo nevienu gadu tik daudz dienestā nav iestājušies. Būtībā savu daļu pārsvarā mēs esam nokomplektējuši, bet mums vēl ir piešķirtas jaunas amatu vietas. Šobrīd dienestā mēs esam 34, taču ir iespēja “augt” līdz pat 42 darbiniekiem. Nupat mūsu daļa saņēma arī jaunu tehnikas vienību, kas paredzēta gan glābšanas darbiem, gan ugunsgrēku likvidēšanai. Tas ir papildus, bet, kā zināms, tehnika nolietojas un vecā pamazām tiks nodota Valsts materiālajās rezervēs. Papildus tam vistuvākajā laikā mūsu daļa saņems vēl vienu jaunu automašīnu, kas uzlabos mūsu iedzīvotāju drošību. Vēl, kas priecē mūs, ir Gulbenes novadā neierasti mazais izsaukumu skaits uz kūlas ugunsgrēkiem. Tie šogad ir bijuši tikai trīs, no kuriem viens jau tika likvidēts līdz ugunsdzēsēju ierašanās brīdim. Šobrīd vairāk aktuāli ir glābšanas darbi, kuru skaits ir nedaudz palielinājies. Diezgan daudz ir nācies palīdzēt veselības dienestam, it sevišķi gadījumos, kas saistās ar gados vecākiem cilvēkiem, un šādu izsaukumu tiešām ir daudz,” teica G.Gutāns.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.