Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Galgauskas pagasta pārvaldes vadītājs iesniedzis atlūgumu

Jānis Kupcis. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pagājušas nedēļas nogalē Galgauskas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kupcis ir iesniedzis atlūgumu. “Dzirkstelei” to apstiprina novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika, kā arī J.Kupcis pats.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš laikrakstam saka: “Šobrīd atturēšos no komentāriem. Gribas atpūsties.” Runājot par to, vai turpmāk domā vēl iesaistīties darba tirgū kā pašvaldības darbinieks, J.Kupcis teic: “Dzīve rādīs.”

Šobrīd 36 gadus vecais J.Kupcis Galgauskas pagasta pārvaldi vadījis piecarpus gadus – kopš 2017.gada 2.oktobra. Pirms tam viņš tika strādājis Lejasciema pagasta pārvaldē kā komunālās saimniecības vadītājs. Amatus pašvaldībā J.Kupcis pilda kopš 2012.gada vidus – liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā informācija. Saskaņā ar “Lursoft” datiem viņš jau gadu ir Lejasciemā paša dibinātās gaļas pārstrādes un konservēšanas SIA “Smoked” valdes loceklis un vienīgais īpašnieks.

G.Švika laikrakstam saka, ka šonedēļ paredzētas novada deputātu tikšanās pastāvīgo komiteju sēdēs, tad arī runāšot, kā rīkoties tālāk. Viens variants būtu izsludināt pretendentu atlasi uz vakanci, otrs variants – kādam no esošajiem novada pagastu pārvalžu vadītājiem uzņemties papildu slodzi un pienākumus attiecībā uz Galgauskas pagasta pārvaldi. Tomēr G.Švika arī norāda, ka J.Kupcis vēl var pārdomāt un paņemt savu atlūgumu atpakaļ.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (9)

 1. Tāds diezgam liels mutes braucējs un puskoka lēcējs vien bija.

  8
  20
 2. Es kā Galgauskas iedzīvotāja varu teikt, ka mūsu pārvaldnieks Jānis ir labs saimnieks – daudz izdarījis pagasta labā.
  Žēl, ka dosies prom. gan jau ir pamatots iemesls. Lai izdodas jaunajā darbā!

  27
  5
 3. Visiem labs nebūsi,-vienmēr būs čaukstienes,-būs cilvēki,kas palīdz,kas kāju pašauj priekšā,kas pagrūž mugurā,kam vienkārši mēle niez,bet cilvēki nav no dzelzs,lai strādā priekš ģimenes,būs vairāk jēgas,-būs vismaz,kas novērtē !!!

  16
  4
 4. Tirzas pagastam sapņot tik par tādu pārvaldes vadītāju, mēneša laikā izdarīja tik daudz Tirzas pagasta labā, uzreiz varēja just jaunu dvesmu, bet diemžēl bij tik uz īsu brīdi, Tirzas pagasts ir atpakaļ pensijas gaidīšanas režīmā …..un tas ir skumji …

  19
  1
 5. Ļoti labs pārvaldnieks! Tik daudz pagastā sakārtots viņa laikā. Pats visur klāt, ja vajag, pats izdara. Ārkārtīgi žēl, ka domnieki neredz to, kas darās pagastos. Tādam pārvaldniekam vajadzētu solīt zelta kalnus un jebkādu palīdzību, lai tikai strādā. Jauns, izdarīgs, enerģisks. Tādu Galgauska vairs nedabūs. Sevišķi, ja vēl pievienos kādam citam pagastam kā satelītu. Tad viss labi aizsāktais aizies nebūtībā. Laikam tāds mērķis – likvidējam laukos visu, lai cilvēki aizplūst un tad mierīgi var sludināt – te jau nekā nav, taisam ciet vēl atlikušo – kultūras namu, bibliotēku un brīnumainā kārtā izdzīvojušo feldšerpunktu. Tad visādas čaukstenes un tām līdzīgās varēs priecāties.

  25
  3
 6. Pilnīgi piekrītu par Tirzu. Galgauskas pārvaldnieks īsajā darbu apvienošanas 1 mēneša laikā parādīja tirzmaliešiem patiesu ieinteresētību par mūsu pagastu. Pašreizējais pārvaldnieks savos daudzajos darba gados, dzīvojot tepat Tirzā, nav cieņas vērts. Gaida pensiju, lobējot savas ģimenes intereses.

  8
  2
 7. Neviens mūsu Galgauskas labā nav īsti darījis cik Jānis Kupcis, daudz redzamu, taustāmu darbu, daudz padomu devis.
  Liels sašutums par viņa aiziešanu no pagastveča amata. Cepuri nost par izdarītajiem darbiem!

  8
  1
 8. Re kā,arī Tirzā,tāpat kā Rankā,pensijas gaidīšanas režīms. Domi tas laikam apmierina,bet pagasts dreifē nekurienē.

  7
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.