Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ģirts Kuplais: gada beigās būs skaidra Litenes poligona vieta Vidzemes plānā

Kāda loma paredzēta reģiona plānā? Litenes atkritumu poligona nākotnes vīzija taps skaidra gada nogalē. Pašlaik tiek izstrādāts reģionālais atkritumu apsaimniekošanas plāns. Vides inženierzinātņu doktors Ģirts Kuplais, kurš bijis SIA “AP Kaudzītes” valdes loceklis nepilnu gadu pēc terminēta līguma, “Dzirkstelei” apliecina – viņš startēs konkursā. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Līdz 27.oktobrim pretendenti var pieteikties uz SIA “AP Kaudzītes” valdes locekļa amatu. Konkurss izsludināts tāpēc, ka amats tiek piešķirts uz noteiktu termiņu – “Dzirkstelei” skaidro pašvaldības izpilddirektore Antra Sprudzāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa ir pašvaldības kapitāldaļu pārstāve uzņēmumā “AP Kaudzītes”. Savukārt novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis “Dzirkstelei” atgādina – ne tikai Gulbenes novada pašvaldība, bet vēl vairākas citas ir šā uzņēmuma līdzīpašnieces.

Vides inženierzinātņu doktors Ģirts Kuplais, kurš ir bijis SIA “AP Kaudzītes” valdes loceklis nepilnu gadu (kopš 2021.gada 17.novembra) pēc terminēta līguma, “Dzirkstelei” apliecina – viņš startēs konkursā. Izvaicāts par jaunumiem uzņēmuma darbā, viņš saka: “Jaunumi būs gada beigās. Tagad ir izstrādes procesā atkritumu apsaimniekošanas reģionālais plāns. Tajā plāna tad arī jāievieš skaidrība, kā tālāk strādās.”

Jāatgādina, ka Ģ.Kuplais par uzņēmuma vadītāju kļuva brīdī, kad iepriekšējais SIA “AP Kaudzītes” valdes loceklis Aldis Amantovs nolēma amatu atstāt. Viņš ar šo uzņēmuma dažādos amatos bija saistīts kopš 2008.gada, kad uzņēmuma nosaukums vēl bija SIA “Alba 5”, – liecina “Lursoft” dati.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursu uz SIA “AP Kaudzītes” valdes locekļa amatu ir izsludinājušas četras pašvaldības, kurām pieder šis uzņēmums: Alūksnes, Balvu, Gulbenes un Madonas novada pašvaldība. Konkursā pieteikti pretendentu vērtēšana notiks divās kārtās. Darbosies komisija, kuru vadīs Sanita Mickeviča – Gulbenes novada pašvaldības administrācijas Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja. Komisijas sastāvā iekļauts arī Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācijas izpilddirekcijas vadītājs Armands Nikolajevs.

Pretendējot uz SIA “AP Kaudzītes” valdes locekļa amatu, nepieciešama akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadībā, inženierzinātnēs un vides zinātnē. Tāpat ir vajadzīga vismaz divu gadu pieredze līdzvērtīgā vadošā amatā kapitālsabiedrības darbības jomā vai vismaz divu gadu pieredze līdzvērtīgā vadošā amatā.

SIA “AP Kaudzītes” Gulbenes novada pašvaldībai pieder 28,2 procenti kapitāldaļu. SIA “AP Kaudzītes” pamatkapitālā ir 708 680 eiro. Uzņēmums ir reģistrēts kopš 2002.gada 7.jūnija.

Poligons “Kaudzītes”, kuru Litenes pagastā apsaimnieko SIA “AP Kaudzītes”, tika nodots ekspluatācijā 2008.gada sākumā. Tas tapa pēc piecu pašvaldību – Gulbenes, Alūksnes, Balvu, Cesvaines un Lubānas – pasūtījuma. Sākotnēji bija paredzēts, ka krātuve poligonā tiks izmantota 20 gadus.

  • Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.