Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē būs divi Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņi

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gatavojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas notiks 2024.gada 8.jūnijā, deputāti ir akceptējuši vēlēšanu iecirkņu sarakstu Gulbenes novadā. Šo iecirkņu skaits un adreses vēl jāapstiprina Centrālajai vēlēšanu komisijai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada domes 28.decembra sēdē deputāti nobalsoja par 18 vēlēšanu iecirkņiem, pa diviem iecirkņiem būs Gulbenē, Beļavā, Stāmerienā un Strados.

Pašvaldības Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja Sanita Mickeviča informēja, ka Galgauskā vēlēšanu iecirknis no agrākās vietas – kultūras nama – tiks pārcelts uz pagasta pārvaldes telpām Skolas ielā 5.

Gulbenē iedzīvotāju skaita dēļ apzināta nepieciešamība veidot divus vēlēšanu iecirkņus, tāpēc tie būs sporta centrā, Skolas ielā 12A, kā arī sporta skolā, Skolas ielā 10A. Abas ēkas, kā zināms, atrodas blakus. Vēsturiski Gulbenē vēlēšanu iecirknis daudzus gadus ir bijis kultūras centrā, taču telpu drošības un pieejamības noteikumi labāk izpildāmi sporta skolā un sporta centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārējie vēlēšanu iecirkņi Gulbenes novada pagastos plānoti agrākajās vietās, kas galvenokārt ir pagastu pārvalžu telpas vai kultūras un tautas namu telpas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Tur jau sen visi ievēlēti, tāpēc tie iecirkņi ir naudas izšķērdēšana.

 2. Katru gadu visi tie kas sēd vêlêšanu iecirkņos burtiski plēšas,lai tik tur tiktu,vai tur ir kas apzeltîts?Dīvaini,ka izgãž tãdas naudas ,iecirknī uz maiņãm burtiski tur nîkst tie cilvēki apkalpojot + -150 cilvēkus.Tur vienmêr ir apmêram 6-8 cilvēki.Laiksm viens otru sargâ.
  Zelta bedre-vēlēšanas un visi draugi un radi.

  4
  1
 3. Es piemēram neiešu vēlēt, man no domes nav nekā labu darījuši es pats ar saviem spēkiem visu panācis.ta esmu izlēmis.

  2
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.