Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē daudzdzīvokļu māju pagalmos cīņa ar sniegu nebeidzas pat atkusnī

Bez traktora neiztikt! Gulbenē, Skolas ielā 5/7, otrdien, 8.februārī, traktors notīrīja šauro pagalma daļu, kas tiek izmantota kā iedzīvotāju automašīnu stāvvieta. Tīrīšanu pasūtīja mājas dzīvokļu īpašnieku pilnvarotā persona. Tas nozīmē – darbu apmaksās no mājas apsaimniekošanas naudas. Foto: Diāna Odumiņa.

Lai arī āra temperatūra ir svārstīga un otrdien, 8.februārī, termometrs rādīja 0 grādus, problēmas ar sniegu Gulbenes daudzdzīvokļu māju pagalmos nemazinās. Sevišķi to jūt automašīnu īpašnieki, kuriem ir grūtības izbraukt no pagalmiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Praksē māju sētnieki tīra ietves pagalmos, taču stāvvietās zem iedzīvotāju novietotajām automašīnām sniegs lielākoties krājas. Tāpēc apzinīgās dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas organizē sniega tīrīšanu autostāvvietās pie dzīvojamajām mājām.

8.februārī SIA “Gulbenes nami” traktors tīrīja sniegu Gulbenē pie daudzdzīvokļu mājas Skolas ielā 5/7. Iedzīvotajiem iepriekš tika paziņots, ka šajā rītā līdz pulksten 10.00 visām automašīnām pie mājas ir jābūt aizbrauktām, lai netraucētu sniega tīrīšanu. Lūgums tika respektēts. Mājas dzīvokļu īpašnieku pilnvarotā persona Sintija Gineviča lūdza iedzīvotājus aizbraukt automašīnas arī no ielas malas iepretim veikalam “Maxima”, lai sniegu varētu notīrīt arī tur.

SIA “Gulbenes nami” valdes loceklis Rihards Korns “Dzirkstelei” stāsta, ka daudzdzīvokļu māju autostāvvietas tiek tīrītas no sniega saskaņā ar pieprasījumu un rindas kārtībā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Pasakas! Šoziem no pilsētas sniegs vispār netiek izvests. Ir pat trotuāri ,kuri jau pāris mēnešus nav tīrīti!

  7
  1
 2. Šeit ir piemērs kā jāstrādā mājas vecākajam.

  13
  2
 3. Loti gribētos pārskatāmākus krustojums. Kalni sadzīti priekšā. Tā kā laiks būtu izvest sniegu.

  12
 4. Ne vienmēr mājas pilnvarotā persona ir noteicēja par sniega tīrīšanu.Ja piemēram laukums,vai piemājas zeme ir Domes īpašums.Tad viņiem vaidzētu notīrīt.

 5. Pie skolas Līkajā ielā uzcēla stāvlaukumu un tam gar malu ietvi. Tā ietve nav tīrīta no pagājušā gada! Bērni no rīta skraida kā skudras starp mašīnām, kamēr notiks kāda nelaime.
  “Dzirkstele” varēja noskaidrot, kurš nepilda savus pienākumus.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.