Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē iecerēts izveidot 10 sociālos dzīvokļus Klēts ielā 6 (labots)

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība ir izsludinājusi atklātu konkursu, lai atrastu būvprojekta izstrādātāju un autoruzraugu sociālo dzīvokļu izbūvei Gulbenē, Klēts ielā 6. Piedāvājumus var iesniegt līdz 16.februārim – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektēšana būs jāveic 240 dienu laikā, bet būvdarbi – 12 mēnešu laikā. Projekta izpildes līdzfinansēšana paredzēta Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmā 2021.–2027.gadam.

Paredzams, ka ēkas pirmajā stāvā būs pieci ar ugunsdrošības sistēmu aprīkoti dzīvokļi. Būs nodrošināta vides pieejamība visā pirmā stāva teritorijā. Sanitārie mezgli paredzēti katrā dzīvoklī, kā arī vieta virtuves iekārtai. Katram dzīvoklim tiks izbūvēta atsevišķa ieeja no pagalma puses. Pieci dzīvokļi būs arī šīs ēkas otrajā stāvā. Ēkai būs pacēlājs, lai otrajā stāvā varētu nonākt cilvēki ar kustību traucējumiem. Arī otrajā stāvā sanitārie mezgli būs katrā dzīvoklī. Grīdām būs viegli kopjams segums.

Ēka tiks siltināta, tai nomainīs logus. Plānoti vēl arī tādi inženiertehniskie risinājumi kā ūdensapgādes un kanalizācijas iekšējo tīklu sakārtošana, lietusūdens kanalizācijas tīkli, apkure, siltummezgls un ārējās siltumapgādes tīkli, ventilācija, elektroapgādes iekšējie un ārējie tīkli, ugunsdzēsības automātikas sistēmas, saules elektrostacija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālie dzīvokļi tiks veidoti šādā adresē, taču ne galvenajā ēkā, kur šobrīd telpas izmanto “Latvijas Sarkanā Krusta” Gulbenes komiteja un citas biedrības. Šī ēka ar gaisa tuneli ir savienota ar otru ēku, kura šobrīd stāv tukša. Tai ir tāda pati adrese – Klēts ielā 6. Tieši šajā otrajā ēkā arī ir plānots izveidot 10 sociālos dzīvokļus – “Dzirkstelei” skaidro novada sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs.

Pašvaldība jau veikusi vienu publisko iepirkumu, lai sakārtotu centralizēto siltumapgādi šajā pilsētas mikrorajonā, ietverot arī ēku Klēts ielā 6. “Dzirkstele” jau rakstīja šeit

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Pirka, lai pārceltu uz turieni pašvaldības policiju. Kāpēc atkal kārtējais pansionāts?

  16
  4
 2. Nesaprotu! Neredzu tam jēgu! Vairojam pabalstu saņēmēju un grūtdieņu sabiedrību, kurai visu iedos – dzīvokli, pabalstu, atvieglojumus. Visu samazinam, bet šitādam marasmam nauda atrodas!

  32
  5
 3. Dīkdieņi ir vajadzīgi. Kādam taču ir izdevīgi, ja viņu ir daudz.. jo vairāk, jo labāk.

  14
  4
 4. Tu arī nebūsi mūžigi jauns un, kas tas trakākais- var gadīties, ka nebūsi mūžīgi vesels.

  15
  4
 5. Bet kāpēc vajag kaut ko pārbūvēt. Var staigāt pa vienu koridoru. Tāpat tak ir ūdens un tualetes iekšā un apkure. Sociālie dzīvokļi, bet mums, strādājošajiem un laukos dzīvojošajiem,nemaz tā nesanāk dzīvot. Tualete ārā, ūdens ārā. Par minimālo algu arī iztikšana minimāla. Mēs nesūdzamies, bet dzīvojam,kā ir. Kaut gan ne pīpējam,ne lietojam alkoholu. Un vēl izaudzināti labi bērni. Pieradināti pie lauku darbiem. Bet bija stimuls mācīties,lai varētu dzīvot labāk . Un izdevās!!! Tagad mēs esam vecāki un bērni ceļ mums piebūvīti,kur varētu ierīkot dušu un tualeti. Tātad izdarīja secinājumus. Paldies!

  40
 6. Skarbā patiesība! Kāds rada apstākļus un kāds šos radītos apstākļus paņem kā pašu par sevi saprotamu! Nesanāks pa tiešo, var tak ar televīzijas starpniecību!

  11
 7. Ar to jau tā iela vinnē, ka atrodas tālu no Viestura ielas, kur pilsētā dome vakar apstiprināja būvgružu apstrādes, savākšanas un uzglabāšanas vietu. Pilsētā netālu no skolām, bērnudārziem darbosies ar atkritumiem. Deputāti rullē.

  1
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.