Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē kāds vīrietis no dzīvokļa izkļūst ar metināmā aparāta palīdzību

Foto: “Pexels.com”.

Ceturtdien, 7.aprīlī, “Dzirkstele” bija aculieciniece tam, kā kādā daudzdzīvokļu namā Gulbenē kāda persona uzvedās ļoti neadekvāti, un bija nepieciešama vairāku operatīvo dienestu iesaistīšanās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša “Dzirksteli” informē, ka pulksten 9.47 saņemta informācija, ka Gulbenē kāda persona uzvedusies neadekvāti un mēģinājusi dedzināt durvis. Notikumā nav fiziski cietušu personu. Kad ieradās policija, persona jau bija pametusi notikuma vietu. Ieradās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kā arī Gulbenes novada pašvaldības policija.

Pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards stāsta, ka pašvaldības policija jau pirms pulksten 8.00 saņēmusi informāciju no kaimiņiem, kuri sūdzējās, ka kāds zāģē durvis. “Mēs sākam strādāt pulksten 8.00,” saka M.Didrihsons-Linards. Kad pašvaldības policija devās uz konkrēto daudzdzīvokļu namu, ugunsdzēsēji glābēji jau tur strādāja.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Gulbenes daļas komandieris Arturs Birznieks “Dzirkstelei” stāsta, ka cilvēks netika ārā no dzīvokļa un izdomāja, ka durvis varētu atvērt ar metināmā aparāta palīdzību. “Griežot durvis, to krāsa un kartons sāka kūpēt un veidojās sadūmojums. Vēlos atzīmēt, ka iedzīvotāji rīkojās pareizi – sajūtot dūmu smaku, zvanīja uz 112. Notikuma vietā jau konstatējām, ka durvis bija degušas viena kvadrātmetra platībā un cilvēks bija no sava mājokļa izkļuvis,” stāsta A.Birznieks.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Nevajag melot, kad atbrauca policija viņš atradās kāpņutelpā, pie savām durvīm turpat atradās arī ugunsdzēsēji, bet kāpēc policija viņu neaizturēja, tas ir jautājums policijai?

  6
  2
 2. Gan jau nebija nozieguma sastāva. Savas durvis savam dzīvoklim. Materiālo kaitējumu saimnieks var piestādīt pats sev. Nevienam fiziski neko nav nodarījis. Trokšņošana pēc pulksten 7.00 – tas nav klusais laiks. Jau bija rīts. Vīrietis var celt pretenzijas tiem piederīgajiem, kuri ieslēdza viņu dzīvoklī un tādējādi ierobežoja viņa cilvēktiesības brīvi pārvietoties. (Ja tā tiešām bija. Neviens jau nezina.)
  Bet… faktiski ģimenei un šim cilvēkam pašiem ir jātiek skaidrībā, vai varbūt vajag ārstēties. Problēmas ir jārisina. Jamēģina risināt. Ir daudz cilvēku un ģimeņu ar dažādām problēmām. Tās pašas no sevis nerisinās. Vienkārši jāpieņem realitāte un jāmēģina risināt. Lai pašiem būtu vieglāk dzīvot.

  6
  3
 3. Viņš tiešām nekur vēl nebija aizmucis, policija vienkārši neko nedarīja.
  Ģimenes problēmas ir ģimenes.
  Bet tomēr degošas durvis daudzdzīvokļu namā, dzīvoklī, kam blakus iet gāzes vads – vairs nav nekādas personīgās problēmas.

  8
  1
 4. Neliekas savādi ,ka vīrietis no dzīvokļa mēģināja izkļūt ar metināmā aparāta palīdzību , tad pastāv iespēja,ka policija vienkārši nevarēja iekļūt dzīvoklī pie vīrieša.

  1
  2
 5. Kad atbrauca policija, viņš bija izkļuvis no dzīvokļa un stāvēja kāpņu telpā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.