Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē maksas pakalpojums – dzeramā ūdens ņemšanas vieta

Foto: Diāna Odumiņa.

Kopš 13.jūnija SIA “Gulbenes Energo Serviss” ar sociālā tīkla starpniecību ir izziņojusi, ka iedzīvotājiem Gulbenē piedāvā dzeramā ūdens ņemšanas vietu Gaitnieku ielā 1 (Gulbenes ūdens atdzelzošanas stacija).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas ir maksas pakalpojums (1,66 eiro kopā ar PVN par kubikmetru ūdens), un minimālais ūdens daudzums, ko šeit var saņemt, ir viens kubikmetrs. Ūdeni var saņemt paša klienta līdzi paņemtajos traukos. Arī ūdens nogāde līdz dzīvesvietai ir pašu klientu ziņā. Lai varētu saņemt ūdeni, iepriekš ir jāsazinās ar SIA “Gulbenes Energo Serviss”.

“Dzirkstele” piezvanīja uz uzņēmuma norādīto tālruni, kur tika paskaidrots, ka vispirms klientam ir jāuzraksta iesniegums par vēlmi saņemt dzeramo ūdeni noteiktā apjomā. Pēc tam tiek sagatavots rēķins, pēc kura apmaksas klientam ir jānogādā uzņēmumam trauks vai trauki ūdens saņemšanai. Noteiktā laikā ūdeni varēs pēc tam saņemt. Laikraksts painteresējās, vai kāds ir pa šo laiku izmantojis uzņēmuma piedāvāto iespēju. Atbilde bija – esot saņemti vairāki tālruņa zvani, klienti interesējušies par ūdens saņemšanu dārzu laistīšanai, tomēr līdz reālai rīcībai, lai saņemtu ūdeni, pagaidām neviens nav nonācis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Kad beidzot pilsētā būs uzstādīt bezmaksas krāns, kur cilvēks var padzerties citās pilsētās var bet te nē pie tā paša pulksteņa centrā laba vieta būtu

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.